Search form

29.06.2018

Drukāt

Esiet sveicināti, mūsu Kopsolī lasītāji!

Photo

Ir prieks ar jums tikties vasaras plaukumā un pilnziedā, kad daudzi dodas kārtējā atvaļinājumā, cenšas vairāk pabūt brīvā dabā, paceļot kaut vai pa mūsu pašu zemīti – mīļo simtgadnieci Latviju. Cerams, atradīsiet arī laiku iepazīties ar Kopsolī 6./7. numuru, kas šoreiz iznācis uz 16 lappusēm.


Tajā neklātienē satiksieties ar daudziem mūsu biedriem un citiem rakstu varoņiem, kas stāsta par savu dzīvi, dalās pārdomās par notikumiem tuvākā vai pavisam tālā pagātnē. Tādas ir intervijas, sarunas un apraksti ar cilvēkiem – personībām, piemēram, ar Goda biedri Lilitu Janševsku, Sustento vadītāju Guntu Anču, Liepājas RB amatiermākslinieku Juri Spēkaini- Spēko, ar savulaik represēto un izsūtīto uz Sibīriju LNS biedri Rasmu Šteinbergu un vairākiem citiem interesantiem cilvēkiem.

KS atvērumā varēsiet atsaukt atmiņā skaisto notikumu Valmierā – tur nesen notika LNS amatiermākslas festivāls, bet tālāk uzzināsiet, kā mūsu dejotāji koncertēja Madridē, Spānijā. Atsevišķi raksti veltīti skolu izlaidumiem, sporta, biedrību ziņu apskatam, praktiskiem padomiem, informācijai par pasākumiem, jubilāriem utt.

Jauku vasaru un lasīšanu – tiksimies avīzes lappusēs AUGUSTA nogalē!

 

Ilze Kopmane
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas