Search form

29.04.2010

Drukāt

Pamācība zīmju valodā - kā reģistrēties LNS mājaslapā


 Mēs pastāstīsim, kā reģistrēties. Daudzi sūdzas, ka nav izdevies piereģistrēties un nav saņēmuši apstiprināšanas saiti savā e-pastā.

Jūs gribat reģistrēties? Pirms tam izlasiet reģistrācijas noteikumus. Ja jūs esat LNS biedrs vai projekta „Klusuma pasaule” klients, tad varat aizpildīt reģistrācijas anketu. Lūdzu precīzi ievadiet vārdu, uzvārdu, LNS biedra kartes numuru vai projekta „Klusuma pasaule” klienta kartes numuru, e-pasta adresi un paroli. Pēc tās aizpildīšanas nospiediet pogu „Reģistrēties” un jūsu savā e-pastā saņemsiet apstiprināšanas saiti. Ja jūs nesaņemat apstiprināšanas saiti, tad lūdzu sazinieties ar LNS mājaslapas administratoru.

Sekojiet pamācībai. Izpildiet darbības soli pa solim.

1. Atveriet LNS mājaslapu un nospiediet pogu „Reģistrēties”. Atvērsies jauna sadaļa.
2. Sadaļā „Reģistrēties” aizpildiet tukšos laukus. Ar zvaigznīti atzīmētie lauki jāizpilda obligāti, pārējie lauki pēc izvēles. Kad būsiet to izdarījuši, nospiediet pogu „Reģistrēties”.
3. Atveriet savu e- pastu. Jūs saņemsiet vēstuli no [email protected]  ar apstiprināšanas saiti. Nospiediet uz šīs saites. (Ja e-pasta programma saiti neaktivizē, tad iekopējiet to interneta pārlūkprogrammas adrešu logā.) Parādīsies paziņojums „Paldies, jūsu e – pasta adrese ir apstiprināta. Jūsu reģistrāciju apstiprinās administrators 1 darbdienas laikā”.
4. Pēc 1 darba dienas jums vēlreiz jāatver savs e –pasts. Tur būs otra vēstule no [email protected] ar paziņojumu „Paldies, jūsu e – pasta adrese ir apstiprināta un jūs varat autorizēties”. (Ja gadījumā jūs neesat LNS biedrs vai projekta „Klusuma pasaule” klients, tad atbildi no mājaslapas administratora nesaņemsiet). Ja jūs ilgi nesaņemat paziņojumu, tad uzrakstiet mājaslapas administratoram par nesaņemšanu uz [email protected]. Lūdzu sūtīt sūdzību no tās e-pasta adreses, ar kuru piereģistrējāties LNS mājaslapā.
5. LNS mājaslapā nospiediet pogu „Ienākt” un ievadiet savu e-pasta adresi un paroli.

Ja tomēr neizdodas reģistrēties, lūdzu sazinieties ar mājaslapas administratoru, nosūtot savu jautājumu uz [email protected].

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas