Search form

03.12.2010

Drukāt

Aicina piedalīties labdarības akcijā «Nāc līdzās Ziemassvētkos!»

Jau atkal klāt ir Ziemassvētku laiks un līdz ar to gada sirsnīgākā un emocionālākā labdarības akcija «Nāc līdzās Ziemassvētkos!». Akcijas sagatavošanā iekļāvušās arī Rīgas Nedzirdīgo internātpamatskolas meitenes – krāšņu tērpu darinātājas.


Šogad «Nāc līdzās Ziemassvētkos!» krāšņais koncertuzvedums notiks Rundāles pilī 16. decembrī. Tajā bērni ar īpašām vajadzībām uzstāsies kopā ar Latvijas labākajiem skatuves māksliniekiem un  mūziķiem, un kopīgi izbaudīs Ziemassvētku brīnumu un svētkus vienā no skaistākajām Latvijas pilīm.

Akcija  sāksies jau 1. decembrī 14.30, kad Rīgas domes telpās tiks atklāta īpaša Ziemassvētkiem veltīta tērpu  izstāde «Brīnuma gaidās». Projektā aktīvi iesaistījusies Latvijā viena no visplašāk pazīstamākajiem modes dizainerēm Elita Patmalniece. Sadarbībā ar Rīgas speciālo skolu audzēkņiem  viņas vadībā tapuši vairāki tērpi un daudzi krāšņi rotājumi Ziemassvētku uzvedumam Rundāles pilī.

Visaktīvākās tērpu darinātājas ir Rīgas Nedzirdīgo skolas meitenes, kas palīdz darināt ne tikai apģērba piederumus, bet pašas iejutušās arī skroderu lomā un darina veselu komplektu centra «Cerību ligzda» jauniešiem.


No kreisās: Elita Patmalniece un Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas apģērbu modelēšanas un šūšanas pulciņa meitenes


No labās: Sarma Freiberga - "Nāc līdzās!" radošā direktore, Ivars Balamovskis - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes priekšnieks un Elita Patmalniece - viena no visplašāk pazīstamākajām modes dizainerēm Latvijā


Labdarības akcijas "Nāc līdzās Ziemassvētkos!" dalībnieki

Vairāk bildes var apskatīt: http://www.apollo.lv/portal/life/articles/222286/galery

Visi tiek laipni aicināti apskatīt izstādi «Brīnuma gaidās», sākot no 1.decembra, Rīgas Domes vestibilā! Izstāde pieejama Rīgas domes darba laikā līdz 14.decembrim.

Krāšņie tērpi pēc tam tiks izmantoti Ziemassvētku uzvedumā, un to valkātāji būs Latvijā pazīstami un populāri skatuves mākslinieki un mākslas festivāla «Nāc līdzās!» laureāti, kuri uzstāsies koncertuzvedumā «Kas brīnumu rada» 16. decembrī Rundāles pilī, bet 26. decembrī 19:00 to varēs redzēt visi Latvijas televīzijas skatītāji.

Sagatavojusi: Ilze Kopmane
 

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas