Search form

20.12.2010

Drukāt

LNS gada noslēgums: noskaidrots Gada notikums, Gada cilvēks un Gada pašdarbnieks

18. decembrī kultūras namā „Rītausma” notika Latvijas Nedzirdīgo savienības gada noslēguma pasākums.


Pasākuma gaitā notika atskats uz 2010. gada svarīgākajiem notikumiem LNS dzīvē, par ko prezentāciju bija sagatavojis Informācijas centrs (skat. šeit).Tai sekoja vēl viena prezentācija. Inese Immure atraktīvi pastāstīja par savu tikko iznākušo grāmatu „Nedzirdīgo bērnu izglītošanas vēsture Latvijā līdz 1940. gadam”. Kā goda viesis atmiņās par savu tēvu Aleksandru Pārupi, kuram veltīta grāmata, dalījās viņa meita Edīte Alstere.

Vairāk nekā 160 lūgtajiem vakara dalībniekiem bija iespēja nobalsot par LNS izcilāko Gada notikumu, Gada cilvēku un Gada pašdarbnieku. Tauta izvēlējās LNS 90 gadu jubilejas pasākumu, Informācijas aktivitātes vadītāju Inesi Immuri un kultūras centra „Rītausma” pašdarbnieci Maigu Elbroti.Pirmoreiz LNSF piebiedrojās šim jau LNS tradicionālajam gada noslēguma pasākumam un atzīmēja savus sasniegumus aizvadītajā gadā, suminot savu gada sportisti Gunitu Šīranti, par gada sporta klubu nominējot „Tālavas NS ” un par populārāko sporta veidu atzīstot boulingu.

Pasākumu kuplināja šova „Krāsaini sapņi” dalībnieku izpildītās melodziesmas, burvju mākslinieku Pecollu un deju grupas „Spirit dance” uzstāšanās.

Vairāk par to lasiet avīzes „Kopsolī” 2011. gada 1. numurā.
Vairāk foto - galerijā.

Teksts: Ilze Kopmane
Foto: Valdis Krauklis un Juris Grundulis


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas