Search form

30.08.2011

Drukāt

Klāt „Rīgas Nedzirdīgo Ziņas” otrais numurs

Photo

Iznācis informatīvais izdevums “ Rīgas Nedzirdīgo Ziņas” nr. 2 elektroniskajā versijā. To sagatavojusi Rīgas reģionālās biedrības (RRB) valde, lai informētu savus biedrus par savas biedrības darbu un aktuāliem jaunumiem, kas skar nedzirdīgo cilvēku dzīvi.


Šajā numurā: RRB valdes sēdes apskats, biedru statistika augustā, atskats uz Rīgas biedrības organizētajiem pasākumiem vasarā, septembra pasākumu plāns, sociālās ziņas, kultūras dzīves un citas aktualitātes. Tajā lasāmi arī apsveikumi jubilāriem, jaunlaulātajiem, jaunajiem vecākiem un jaunajiem studentiem un  Jautrītes Gromas stāsts par piedzīvoto Zelta kāzu sarīkojumā.

Rīgas biedrības rīcībā nav visu biedru elektroniskā pasta adreses, tāpēc  lūgums tiem Rīgas biedriem, kas nav savā e-pastā saņēmuši šo izdevumu,  nosūtīt savu e-pasta adresi Vitai Kamarei (sms 26438412) vai uz Rīgas biedrības e-pasta adresi [email protected].

Šogad tiem biedriem, kuriem mājās nav datora, Rīgas biedrībā (darbadienās pl. 9 – 16) pēc pieprasījuma izdrukās šo izdevumu papīra formātā.
 
 
Teksts: Informācijas centrs

Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas