Search form

15.09.2011

Drukāt

Aktivitātes nedēļas nogalē!


VISĀ LATVIJĀ
11. Saeimas vēlēšanas
Tiesības piedalīties 11.Saeimas vēlēšanās ir visiem balsstiesīgajiem Latvijas pilsoņiem, kuri vēlēšanu dienā būs sasnieguši 18 gadu vecumu. Lai nobalsotu, nepieciešama derīga Latvijas pilsoņa pase.
Notiek: 17.septembrī pl. 7 – 20, vēlēšanu iecirkņi apskatāmi: http://web.cvk.lv/pub/public/30144.html
 
SPUŅCIEMĀ
Rīgas nedzirdīgo meistarsacīkstes spiningošanā
Dalībnieku pieteikšanās uz vietas Spuņciema laivu stacijā no pl. 6 – 6.30. Katram dalībniekam jābūt  drošības peldvestei. Spiningošana notiek tikai no laivām, to nomu apmaksā paši dalībnieki. Vienā laivā ne vairāk par diviem spiningotājiem. Dalības maksa RSK „Nedzirdīgo Sports” biedriem 1 Ls, bet visiem pārējiem 5 Ls.
Notiek: 17. septembrī pl.7 – 14, Spuņciemā pie Babītes ezera
 
RĪGĀ
Kaķu un suņu izstāde
Varēs vērot kaķus un suņus, šovus, sacensības un paraugdemonstrējumus, klātienē aplūkot dažādus mājdzīvniekus, mājputnus un eksotiskos dzīvniekus, kā arī par izdevīgām cenām iegādāties preces mājdzīvniekiem.
Notiek: 17. – 18. septembrī pl. 10 – 18, izstāžu centrā Ķīpsala, Ķīpsalas ielā 8
Ieeja: pieaugušajiem 3 Ls; bērniem no 4 līdz 18 gadiem, pensionāriem un invalīdiem 2 Ls, ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni vai 1 pieaugušais un 3 bērni) 8 Ls
 
JELGAVĀ
Rudens ražas gadatirgus „Miķeļdienu gaidot”
Pilsētas iedzīvotāji un viesi aicināti apmeklēt tradicionālo rudens gadatirgu „Miķeļdienu gaidot”. Tirdziņā klātesošos priecēs arī Jelgavas pilsētas pašvaldības mākslas kolektīvi.
Notiek: 17. septembrī pl. 10 – 15, Hercoga Jēkaba laukumā
 
LIEPĀJĀ
Aicina uz "Dienu bez auto"
Riteņbraucēji – lieli un mazi – aicināti uz pilsētas riteņbraukšanas maratonu! Pasākuma mērķis Liepājā ir iedrošināt cilvēkus izmantot tādus pārvietošanās veidus, kas samazinātu autotransporta radīto ietekmi uz vidi un pilsētu veido draudzīgāku gājējiem un velobraucējiem. Dalībnieki saņems krāsainus T - kreklus, kā arī dažādas balvas.
Notiek: 17. septembrī pl. 12, pulcēšanās pie Liepājas pilsētas Domes, Rožu ielā 6
velobrauciena maršruts: http://www.liepaja.lv/upload/mobilitate_eiropa_2011_baneris_lapai.pdf
 
 
Apskatu no interneta materiāliem sagatavoja: Gunta Birnīte

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas