Search form

26.09.2011

Drukāt

Mūsu svētki mūsu mājās

Photo

Šogad Pasaules nedzirdīgo diena mums paliks atmiņā ar to, ka atzīmējām šo notikumu mūsu pašu mājās – Elvīras ielā 19. Droši vien dažs labs no mums, uzzinājis, ka tā notiks Elvīras ielā, izjuta šaubas: nu ko dižu tur var gaidīt, nepievilcīgs pagalms, blakus necilā vecā uzņēmuma ēka, viss simtreiz redzēts, kāda tur svētku sajūta var rasties…


Taču šis bija tieši tas gadījums, kad viss izvēršas necerēti labi. Saiets izdevās  ļoti interesants, risinājās  brīvi un mājīgi, bija tāda īpaša kopības sajūta, ka mūsu diena tiek svinēta mūsu mājās. Jautāju daudziem nejauši satiktiem svētku dalībniekiem, kādi viņu iespaidi, salīdzinot ar svinēšanu agrāk svešās telpās un vietās. Visi kā viens atzina: Elvīras ielā ir labāk! Elvīras ielā ir mājīgāk! Elvīras ielā ir drošāk, jo nav jādomā, ka vietas noma ir no tikiem līdz tikiem…Teātra vecmeistars Anatolijs Stepaņuks: „Svinēšanu šogad nevar ne salīdzināt ar citiem gadiem, kad cilvēki tikai sanāk uz koncertu un, kad tas beidzas, tad nav kur palikt un jāizklīst pa mājām. Šeit svinam paši savās mājās, nav jāmaksā noma par vietu, telpām, cilvēki jūtas starp savējiem  savās mājās. Viss ir lieliski, un es gribētu arī nākamgad šeit svinēt Nedzirdīgo dienu!”

Domāju, ka Anatolijs izteica ļoti daudzu domas, arī šī raksta autors ļoti labprāt 2012. gada Nedzirdīgo dienu svinētu Elvīras ielā 19. Lai šī spožā ideja, kuras autors atkal ir pats lielais boss Pavlins, paliek arī šī raksta galvenā ideja.

Sīkāk un plašāk par Nedzirdīgo dienu lasiet „Kopsolī”, bet bildes skatieties foto galerijā!
Vairāk foto - galerijā.

Teksts: Zigmārs Ungurs
Foto: Juris Grundulis, Valdis Krauklis un Zigmārs Ungurs


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas