Search form

28.11.2011

Drukāt

Rītausmieši bija Kuldīgā un Ventspilī, vēl būs Jelgavā, Liepājā un…

Photo

Projekta „Klusuma pasaule” 2.10 aktivitātes „Saskarsmes un radošās pašizpausmes iemaņu apguves programmas izstrāde un realizācija” ietvaros 26. novembrī KC „Rītausma” aktīvistu apvienotā grupa devās radošā izbraukumā uz Kurzemes pusi – vispirms rīta pusē Kuldīgā, pēc tam pēcpusdienā Ventspilī.


Informē brīvprātīgais fotoreportieris Valdis Krauklis: Kuldīgā izbraukuma programma notika pilsētas Sociālā dienesta atvēlētajās telpās Dienas centrā. Sanākušie varēja iepazīties ar deju un kustību darbnīcā sagatavoto uzvedumu  „Dzīve”, kā arī ar melodeklamācijām. Noslēgumā notika apvienotais komēdijas „Murmuļciema sensācija” uzvedums, piedaloties visiem klātesošajiem.

Ventspilī
šoreiz apmeklētāji savus viesus sagaidīja kultūras namā, pašā pilsētas centrā. Programma noritēja raiti, un visi izpildītāji saņēma nedalītu atzinību par savu sniegumu.
Mani šādos izbraukumos vienmēr patīkami pārsteidz mūsu radošās grupas aktīvistu spēja labi iejusties jebkuros apstākļos, jebkurā telpā un laikā. Malači!”

Mirkli pirms aizbraukšanas
rīdzinieki nolēma veltīt kādu laiku atpūtai: viena daļa devās uz Ventspils izslavēto akvaparku, otra– skatīt vētraino jūru. Kaut arī metās jau krēsla, tomēr ostas uguņu atblāzmā lielos viļņus varēja redzēt. Tas bija vareni, atzina jūras vērotāji, kaut arī viņus gan smiltis apbēra, gan sāļais ūdens atvēsināja. Bet tādu kaut ko var redzēt reti! Labi sagadījās, ka tieši šai laikā viņi varēja būt pie Baltijas jūras.

Aktivitātes vadītāja
Dana Kalpiņa – Geida informē, ka radošā izbraukuma grupa decembrī vēl viesosies arī Jelgavā, Liepājā un Tukumā. Par to tuvāk: http://lns.lv/lat/pasakumi/projekta__klusuma_pasaule__aktvitates/?doc=6183  un http://lns.lv/lat/pasakumi/biedribu_pasakumi/?doc=6458.
 
Tekstu sagatavoja: Ilze Kopmane
Foto: Valdis Krauklis

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas