Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo

LNS biedriem būs pieejama bezmaksas digitālo prasmju mācību programma “Dari Digitāli”

13.12.2021

13. decembrī LNS prezidents Edgars Vorslovs piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) organizētajā sarunā par digitālo prasmju projektu, ko plānots īstenot ar Eiropas atveseļošanās fonda atbalstu (ANM).

Photo

Aicinām aizpildīt aptauju par surdotulkojumu un titru izmantošanu un pieejamību medijos

02.12.2021

Sociālo pētījumu centrs “Latvijas Fakti” pēc Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes pasūtījuma pašlaik veic sociālu pētījumu par surdotulkojumu un titru izmantošanu un pieejamību medijos (televīzijā, radio, internetā).

Photo

Tiesībsargs aicina uz tiešsaistes diskusiju “Cilvēki ar invaliditāti un digitālie risinājumi. No lietotāja par radītāju”

30.11.2021

Piektdien, 3. decembrī, plkst. 11.00-13.00, Starptautiskajā cilvēku ar invaliditāti dienā, tiesībsargs aicina piedalīties tiešsaistes diskusijā “Cilvēki ar invaliditāti un digitālie risinājumi. No lietotāja par radītāju”. Diskusijas mērķis ir iedvesmot cilvēkus ar invaliditāti no digitālo risinājumu lietotājiem kļūt par digitālo risinājumu veidotājiem.

Photo

Pasaules diktāts latviešu valodā 2021 – šogad pieejams arī skatītājiem ar dzirdes traucējumiem

25.11.2021

Šogad, 27.11. plkst. 12.05, sagatavot rakstīšanai nepieciešamos darbarīkus, atvērt LTV mājaslapu un piedalīties pasaules diktāta rakstīšanā varēs arī valodas entuziasti ar dzirdes traucējumiem, kuri pārzin zīmju valodu.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas