Search form

Jaunumi

Photo

Sākusies aktivitāšu realizācija: darāmais tagad un turpmāk

26.04.2010

15. aprīlī notika projekta „XXI gadsimts. Nedzirdība. Līdzdalības evolūcija” vadības grupas pirmā sēde ar partnerorganizāciju vadītāju piedalīšanas no Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācijas (LNJO) un Humāno iniciatīvu atbalsta fonda.

Photo

Iepazīstieties - nedzirdīgais komiķis Džons Smits

23.04.2010

Nedzirdīgais komiķis Džons Smits lepojas ar to, ka ir britu zīmju valodas lietotājs, un šo māku izmanto, veidojot savus priekšnesumus. Viņa pirmais skatuves uznāciens notika 2005. gadā. Kopš tā laika Džona pasākumu apmeklētāju skaits arvien palielinājies. Viņš izklaidē publiku nedzirdīgo klubos un teātros visā valstī.

Photo

LNS 90 gadu jubilejas programma

23.04.2010

LNS – 90
Visi biedri laipni lūgti uz jubilejas pasākumu! Tas notiks 22.maijā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, Rīgā, Brīvības ielā 440

Photo

Jauniešu forums „Integrācija emocijās” Rīgas Nedzirdīgo skolā

23.04.2010

20. aprīlī Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolā Eiropas Komisijas Europe Direct informācijas centrs sarīkoja jauniešu forumu „Integrācija emocijās”.

Photo

Dzīve jaunajās pagaidu mājās

22.04.2010

Pašlaik tiek remontētas LNS Kuldīgas biedrības telpas un pēc pilsētas pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” direktores Marutas Jautaiķes uzaicinājuma biedrība pārcēlusies uz Sociālā dienesta telpām. Par šo mītnes vietu nav jāmaksā. Paldies par to telpu saimniekiem!

Photo

Īslandes nedzirdīgie labi informēti par vulkāna izvirdumu

21.04.2010

Visa pasaule pievērsusi uzmanību Īslandes vulkāna izvirdumam. Tas radījis traucējumus aviosatiksmē lielā daļa Eiropas teritorijas un, protams, sagādājis daudz pārdzīvojumu šīs valsts iedzīvotājiem. Kā uz vulkāna izvirdumu reaģē Īslandē dzīvojošie nedzirdīgie cilvēki?

Photo

Kompleksā sociālās rehabilitācijas programma turpinās

20.04.2010

LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros paredzētās sociālās rehabilitācijas programmā Jūrmalā kopš pērnā gada 20. oktobra tagad piedalās jau sestā grupa. Šobrīd šo pakalpojumu izmanto 8 dalībnieki no Cēsīm, Valmieras, Mālpils, Rēzeknes un Rīgas.

Photo

Rīgas Nedzirdīgo bērnu skolas pašdarināto tērpu kolekcijai skatē pirmā vieta

20.04.2010

Gatavojoties X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, visos Latvijas novados notiek ne vien koru un deju kolektīvu skates, bet arī skolēnu pašdarināto tērpu kolekciju konkursi – skates.

Photo

Novusa turnīrs Ventspilī

19.04.2010

Malači ventspilnieki! 17.aprīlī notika Kurzemes nedzirdīgo čempionāts novusā, uz kuru tika aicināti arī citu novadu novusa spēlētāji. Atsaucība patiešām liela – ieradās 22 dalībnieki no Rīgas, Liepājas, Kuldīgas un Ventspils.

Photo

Pirmo reizi notika Zemgales nedzirdīgo konference

19.04.2010

Pašlaik ir uzsākta LNS projekta „XXI gadsimts. Nedzirdība. Līdzdalības evolūcija” realizācija EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu NVO fonda grantu shēmas „NVO projektu programmā”. Sākušās nedzirdīgo novadu konferences ciklā „Mēs – pilsoniskās sabiedrības daļa”. Projekta ietvaros ir paredzētas četras novadu (Zemgales, Vidzemes, Kurzemes un Latgales) konferences. Tā ir jauna iniciatīva LNS darbības vēsturē.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas