Search form

Jaunumi

Photo

SK „Nedzirdīgo boulings” uzvar starp dzirdīgajiem

11.05.2010

Sporta klubs „Nedzirdīgo boulings” piedalījās „3TenPinLīga 2010” boulinga turnīrā. 12 komandu konkurencē sacentās arī divas nedzirdīgo boulinga komandas (SK „NB 1” un SK „NB 2”).

Photo

Pirmais nedzirdīgais jūrnieks vēsturē, kurš apceļojis apkārt pasaulei

11.05.2010

Šarlam de Vaileram (Charl de Villiers) pasaule kļuva klusa jau bērnībā, kad, lietojot spēcīgas antibiotikas, viņš zaudēja dzirdi. Dzimis Dienvidāfrikā, taču vēlāk devies uz Teksasu (ASV). Savu ceļojumu jūrasbraucējs uzsācis Amerikas dienvidu krastā, sasniedzis Panamu, šķērsojis Kluso okeānu, tad caur Torres šaurumu ieradies Austrālijā. Tālāk turpinājis ceļu uz Āfriku, Labo Cerību ragu. 2004. gada 19. decembrī ceļojums noslēdzās, atgriežoties sākumpunktā.

Photo

DEAFFEST 2010

11.05.2010

Deaffest ir vienīgais Lielbritānijas nedzirdīgo filmu un televīzijas festivāls, kurā godina talantīgus nedzirdīgos filmu režisorus un mediju māksliniekus no visas pasaules.

Photo

Trešā: Latgales novada konference Daugavpilī

10.05.2010

LNS projekta „XXI gadsimts. Nedzirdība. Līdzdalības evolūcija” ietvaros nedzirdīgo novadu konferenču ciklā „Mēs – pilsoniskās sabiedrības daļa” 8. maijā Daugavpilī notika Latgales novada nedzirdīgo konference.

Photo

Nedzirdīgie uzbūvējuši peldošu bumbu Keiptaunā (Dienvidāfrikas Republikā)

07.05.2010

Viens no pilsētas jaunākajiem un interesantākajiem apskates objektiem tagad neapšaubāmi ir laiva, kas izskatās pēc bumbas. Oriģinālā laiva, ko uzbūvējuši Kaeltišas (Keiptaunas priekšpilsētas) nedzirdīgie iedzīvotāji ir ieguvusi Dienvidāfrikas peldlīdzekļu konkursa visnovatoriskākā produkta balvu.

Photo

Izzinot Latvijas 9 brīnumu pilsētiņu – Līgatni…

06.05.2010

Reiz Inese Immure, Rīgas Raiņa vakarskolas skolotāja, kādā žurnālā izlasīja interviju ar gidi Rasmu Vanagu par Līgatni. Publikācija iedvesmoja Inesi organizēt mazu ceļojumu nedzirdīgo klašu skolēniem pagājušajā piektdienā. Un tā lieliskās gides Rasmas pavadībā devāmies apmeklēt Līgatnes ievērojamākās vietas.

Photo

Valmierieši talko kopā ar Latviju

05.05.2010

2010. gada 22. aprīlī (vēsturiskajā talkošanas datumā) vairāk nekā 20 Valmieras RB biedru sanāca uz Lielo talku biedrības kluba teritorijā: tika izzāģēti koki un zari, sakopta sēta, „izlabots” izgreiderētais pagalms, pielikta roka visiem darbiņiem, kas prasījās padarāmi.

Photo
Photo

Kāpēc ārvalstis atbalsta pilsonisko sabiedrību Latvijā

05.05.2010

28.aprīlī Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar Norvēģijas Karalistes vēstniecību Latvijā un Sabiedrības integrācijas fondu organizēja semināru un preses konferenci par nevalstisko organizāciju ( NVO) fonda Latvijā darbību 2007. – 2009.gadā, atbalstot pilsoniskās sabiedrības attīstību mūsu valstī.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas