Search form

Jaunumi

Photo

Pasaules Nedzirdīgo federācijas 2. Starptautiskā konference notiks Sidnejā

24.02.2011

Pasaules Nedzirdīgo federācija (PNF) oficiāli paziņo, ka Jaunās Dienvidvelsas (Austrālija) Nedzirdīgo apvienība ieguvusi tiesības rīkot nākamo Pasaules Nedzirdīgo federācijas Starptautisko konferenci. Konference notiks 2013. gada oktobrī Sidnejā, Austrālija.

Photo

Rīgas Nedzirdīgo skola dzimšanas dienu pēdējo reizi nosvinēja vecajā vietā

23.02.2011

Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskola 21. februārī atzīmēja savu 171. dzimšanas dienu. Pēdējo reizi Čaka ielā 42. Pasākums, kas bija veidots divās daļās – skolēniem un viesiem, pedagogiem un darbiniekiem, izvērsās visā krāšņumā un sirsnībā.

Photo

Microsoft ziedo Latvijas Nedzirdīgo savienībai datorprogrammas par divdesmit četriem tūkstošiem

23.02.2011

Latvijas Nedzirdīgo savienība saņēmusi lielisku dāvinājumu no Microsoft Latvija – jaunākās datorprogrammas 24 265 dolāru kopvērtībā. Saņemtais komplekts nodrošinās 23 Office un 23 Windows dažādu programmu ievietošanu LNS organizāciju datoros Rīgā un reģionos.

Photo
Photo
Photo

17. Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu organizētājs apsūdzēts par 11 miljonu eiro izkrāpšanu

22.02.2011

Vakar, 21. februārī 17. Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu organizētāju Jaromiru Rudu (43 gadi) Slovākijas policija apsūdzēja par 11 miljonu eiro izkrāpšanu.

Policija bija teikusi, ka J. Ruda nedrīkst pamest valsti, tomēr 19. februāra naktī viņš mēģināja bēgt uz Ungāriju,  ziņo mediju aģentūras "HR 3" nedzirdīgā žurnāliste Douna Dženija Bērlija, kas turpina aktīvi informēt par Ziemas olimpisko spēļu nedienām.

Photo
Photo

Slovākijas policija arestējusi Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu organizētāju Rudu (video)

21.02.2011

Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu organizētājs Jaromirs Ruda jau ir policijas rokās. Tas notika naktī no sestdienas uz svētdienu uz Slovākijas Ungārijas robežas Rušovces robežpunktā pārbaudes laikā.

Photo

Slovākijas ministrija pārmet organizētājiem Nedzirdīgo olimpisko spēļu atsaukšanu un neuzņemas atbildību ( video)

21.02.2011

2011. gada Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu organizēšanu kontrolēja nevalstiskās organizācijas un privātpersonas, kuri plānoja pasākumu bez Slovākijas Izglītības, zinātnes un sporta ministrijas piekrišanas. Ministrija ziņo, ka Slovākijas Nedzirdīgo sportistu asociācija (SNSA) par pasākuma organizēšanu Slovākijā izrādīja interesi jau agrāk, 2005. gadā. Bet ministrija tam nepiekrita augsto izmaksu dēļ un neuzņēmās par to galvot.

Photo

Kas visu izteic bez mēles?… Ābece!

18.02.2011

10.februārī projekta „Klusuma pasaule” pasākuma „Iekļaujies” dalībnieki devās izziņas gājienā uz Latgales Kultūras muzeju, lai apskatītu Jura Cibuļa apkopoto izdevumu kolekciju ar 400 ābecēm no visas pasaules.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas