Search form

Jaunumi

Photo

Sacensības Kuldīgā: Stafetes dienā un naktī, dvieļu un spilvenu cīņas un daudz pozitīvu emociju

25.08.2011

Šā gada 20. un 21.augustā, skaistā vietā pie Zvirgzdu ezera, atpūtas bāzē „Ezermaļi” notika aktīvās atpūtas pasākums „Kuldīgas tūrists 2011.”.

Photo

Nometnēs jelgavniekiem un tukumniekiem vērtīgs guvums – sveces, zirgi, sporta spēles, pārgājieni un daudz kas cits

25.08.2011

LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros joprojām risinās vasaras nometņu sezona. Divas tādas bija arī jelgavniekiem un tukumniekiem atpūtas parkā „Lācītes” Rankā, Gulbenes novadā, kuras noorganizēja Rīgas biedrība.

Photo

„Otrās mājas” būvniecības finiša taisnē

24.08.2011

Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Latvijas Valsts finansētā Latvijas Nedzirdīgo savienības projekta „LNS OTRĀS MĀJAS 2” (identifikācijas Nr.3DP/3.1.4.1.3./08/IPIA/CFLA/001) mērķis ir izveidot un aprīkot infrastruktūru sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanas iespēju paplašināšanai personām ar dzirdes invaliditāti un personām ar prognozējamu dzirdes invaliditāti, pilnveidojot valsts atbalsta sistēmu - sociālo pakalpojumu daudzveidību, pieejamību un kvalitāti.

Photo
Photo
Photo

Labdarības hokeja spēles ienākumus ziedos nedzirdīgo bērnu namam Maskavā

23.08.2011

Maskavā Sokoļņiku arēnā 31.augustā notiks Labdarības hokeja spēle. Ovečkina un Kovaļčuka izlašu spēles ienākumi tiks ziedoti nedzirdīgo bērnu namam Maskavā, vēsta "Spartak" mājaslapa.

Photo

„Melodiskās rokas” raidījumā „Kopā” – par jauniešu iniciatīvas projektu

23.08.2011

13. augustā LTV1 ekrānos varēja vērot atskatu par jauniešu iniciatīvas projektu „Melodiskās rokas”. Tagad projekta ietvaros tapušais videomateriāls pieejams arī internetā portālā delfi.lv.

Photo
Photo

Valmierieši atzīmē jaunās maizes dienu

22.08.2011

Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros 20. augustā valmierieši atzīmēja jaunās maizes dienu – Māras dienu. Gadā ir 8 Māras dienas, un 15. augustā ir Lielā Māra jeb Maizes Māra, jo augustā ievāc pirmo jaunās labības ražu un cep jauno maizi.

Photo

Sveicam zelta kāzu jubilārus – dzīvesbiedrus Obolevičus

22.08.2011

Rīgā, Mazajā ģildē piektdien, 19. augustā, norisinājās tradicionālā zelta kāzu jubilāru sumināšana. Svinīgajā brīdī cienījamos pārus sveica Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ar kundzi Jeļenu. Šogad Rīgā zelta kāzas jeb 50 laulībā pavadītus gadus svin 122 pāri. Viņu vidū arī Rīgas biedrības biedri Emīlija un Vincents Oboleviči.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas