Search form

Jaunumi

Photo

Vēl var paspēt: Ikviens var apmeklēt atvērto durvju dienu Saeimā

23.09.2011

ŠODIEN Saeimā notiek atvērto durvju diena, kurā ikviens klātienē var aplūkot Saeimas namu, iepazīt tā arhitektūru un vēsturi, kā arī vairāk uzzināt par deputātu ikdienas darbu.

Photo

Eiropas Valodu dienas pasākumā arī zīmju valoda

22.09.2011

No 19. līdz 30. septembrim Latviešu valodas aģentūra (LVA) kopā ar sadarbības partneriem rīko Eiropas Valodu dienas pasākumus. Rīt, 23. septembrī pl. 13 plānota arī zīmju valodas darbnīca. Tā notiks Eiropas Savienības mājā, Rīgā, Aspazijas bulvārī 28, un nodarbību vadīs Zīmju valodas centra (ZVC) direktore Lilita Janševska.

Photo

RĪT - Eirologs aicina uz Valodu dienu un Zinātnieku nakti ES mājā

22.09.2011

Vizināšanās ar ūdeņraža auto, bioplastmasas vārīšana, zīmju valodas stunda, zibensturnīrs par Eiropas Savienības (ES) jautājumiem ar vērtīgām balvām un daudz citu iespēju aizraujoši pavadīt laiku – Eiropas lietu zinātājs Eirologs šogad parūpējies, lai ikgadējā atvērto durvju diena ES mājā Aspazijas bulvārī 28 kļūtu par īpašu piedzīvojumu. Šoreiz Eirologs ciemos aicinājis arī citu nozaru zinātniekus, lai kopā atzīmētu arī Zinātnieku nakti, tāpēc 23.septembrī ES mājā mācīties, minēt, eksperimentēt un uzzināt daudz jauna varēs jau no pulksten 13:00 līdz pat 22:00 vakarā.

Photo

Aktivitātes nedēļas nogalē!

22.09.2011

Nedzirdīgo dienā visi uz Elvīras ielu!

Photo

Kuldīgā: Jaunajiem biedriem jānodod zvērests

22.09.2011

17. septembrī arī Kuldīgas biedrībā tika atzīmēta Nedzirdīgo diena. Biedrības telpas bija izdekorētas ar skaistām, rudenīgās nokrāsās iekrāsotām lielākām un mazākām kļavlapām, par ko jāpateicas Ligitai Liepiņai.

Photo

Nedzirdīgo diena Ventspilī: kuģītis, dziesmas, spēles un…

22.09.2011

17. septembrī Ventspils biedrībā atzīmējām Nedzirdīgo dienu " Mēs kopā ".

Photo

Ieskats Liepājas Amatnieku namā: garas, garas dzintara krelles un daudz citu skaistu lietu

22.09.2011

LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros liepājnieki 16. septembrī devās uz Amatnieku namu, kurā vēroja dažādu amatnieku darbus un redzēja arī, kā tos darina.

Photo
Photo

Pļaviņieši veido rindu vēlēšanu iecirknī

21.09.2011

Pļaviņu biedrībā 17.septembrī notika informatīvais pasākums par dažādām tēmām, to vidū arī par jaunākajām politiskajām aktivitātēm un, protams, vēlēšanām.

Photo

Liepājniekiem pašiem prieks par savu veikumu

21.09.2011

17. septembrī pie mums Liepājā ieradās pasniedzējas no Rīgas – Santa Kesenfelde un Guna Priede, lai vadītu nodarbības, realizējot speciāli nedzirdīgajiem ļaudīm sagatavoto radošās pašizteiksmes programmu.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas