Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Ēnu diena laikraksta „Kopsolī” redakcijā

18.02.2011

16. februāris – Ēnu diena visā pasaulē ir populārs 1. – 12. klases skolēnu karjeras izglītības pasākums. Tā Latvijā jau kļuvusi par tradīciju, jo noris vienpadsmito gadu. Šajā dienā uz šo populāro profesijas izvēles pasākumu laikraksta „Kopsolī” redakcijā ieradās četras ēnas.

Photo

Dejosim Mambo! (video)

17.02.2011

Reperis Šons Forbs sacerējis jaunu dziesmu „Dejosim Mambo” (Let's Mambo) , kurai šobrīd uzņem videoklipu. Tajā piedalās arī populārā un visiem labi zināmā aktrise Marlī Metlina, kurai arī Šons šo dziesmu ir veltījis. Merlina Metlina to uzzinājusi no publikācijām avīzē un Šonu uzrunājusi pati.

Photo
Photo
Photo

Ieskats kuldīdznieku Valentīndienā

16.02.2011

Mīlestības svētki Kuldīgas RB aizsākās jau 9.februārī, kad notiekošās radošās darbnīcas laikā biedrībā uzplauka brīnišķīgs mīlestības koks ar sārtiem sirds ziediem.

Photo

Rīgas skolēni ierodas Informācijas centrā

16.02.2011

No 14. līdz 17. februārim notiek mūsu skolas Projektu nedēļa, dažādu interesantu, izzinošu pasākumu nedēļa. Otrdien, 15. februārī, 11.b klase un 12.a klases skolēni kopā ar skolotājām Benitu Plintu un Elvīru Jaščenoku ciemojās laikraksta „KOPSOLĪ” redakcijā un tipogrāfijā, kā arī iepazinās ar LNS Informācijas centra darbu.

Photo

Nedzirdīgie Krievijā cīnās, lai viņu dzimtā valoda tiktu oficiāli atzīta

16.02.2011

Nedzirdīgajiem Krievijā nekad nav bijusi viegla dzīve. Pat tagad daudzi dzīvo dziļā aizmirstībā. Krievijā zīmju valoda nav oficiāli atzīta, cilvēku attieksme pret to un nedzirdīgajiem joprojām ir visai atturīga.

Photo

Ēģiptes nemieros arī nedzirdīgie (video)

16.02.2011

Ēģiptē pēc 18 dienu ilgiem grandioziem nemieriem prezidents Mubaraks, kurš bija pie varas 29 gadus, atkāpās no amata un nodeva varu Bruņoto spēku augstākajai padomei. Tauta protestēja pret nabadzību un korupciju, sadursmēs dzīvību zaudējuši vairāk nekā 300, bet ievainoti vairāk nekā 4000 cilvēku. Arī nedzirdīgie ēģiptieši bija aktīvi iesaistījušies politiskajos procesos, lai cīnītos par savām cilvēktiesībām.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas