Search form

Jaunumi

Photo

Arī nedzirdīgie varēs sekot priekšvēlēšanu debatēm Latvijas televīzijā

22.08.2011

Gatavojoties 11. Saeimas ārkārtas vēlēšanām, Latvijas Televīzija, aicinot mūsu valsts pilsoņus 17. septembrī balsot atbildīgi, gudri un zinoši, no 24. augusta LTV1 ēterā priekšvēlēšanu debates “Izvēlies nākotni!” piedāvās arī nedzirdīgiem skatītājiem ar surdotulkojumu.

Photo

Nedzirdīgo mākslinieku kopai „CERĪBA” 20 gadu jubileja

22.08.2011

Latvijas nedzirdīgo mākslinieku kopai „CERĪBA” šogad aprit 20 gadu pastāvēšanas jubileja. Sakarā ar šo nozīmīgo pasākumu nedzirdīgie mākslinieki pirmo reizi Latvijas nedzirdīgo vēsturē organizē lielu izglītojošu, radošu mākslas pasākumu. Tas notiks 27. augustā pl. 14 – 17 LNS kultūras centrā „Rītausma”. Šajā pasākumā piedalīsies arī divi nedzirdīgie mākslinieki no Lietuvas.

Photo

Tiem, kas vēlas apgūt mēbeļu galdnieka profesiju ar zīmju valodas tulku

19.08.2011

Jaunieši, kuri vēl nav izlēmuši, kur un kādu profesiju apgūt, var pievienoties diviem nedzirdīgiem puišiem, kas pieteikušies mācīties mēbeļu galdnieka specialitātē Jelgavas Amatniecības vidusskolā. Tur viņiem tiks nodrošināts zīmju valodas tulks. Interesentiem nepieciešama pamatizglītība.

Photo
Photo
Photo

Celtniecība tuvojas noslēgumam

18.08.2011

Abi jaunceļamie nami – gan Rīgā Elvīras ielā 19, gan Liepājā 1905. gada ielā 35 no ārpuses jau izskatās pabeigti. Pašlaik notiek beidzamie iekšdarbi un apkārtnes sakopšana: bruģa ierīkošana, autostāvvietu un zaļās zonas izveide. Abos namos elektrība un telekomunikācijas jau ievilktas.

Photo

Publiskā diskusija par LNS nekustamajiem īpašumiem Rīgā

18.08.2011

Šovasar Rīgas Nedzirdīgo skolas internāta ēka Čaka ielā 42, kas ir LNS īpašums, nonāca tās rīcībā sakarā ar skolas mītnes maiņu. Ko ar šo ēku tagad darīt? Vispirms jautājums par šī objekta likteni tika izskatīts LNS Domes sēdē, kurā izvērsās apspriede arī par citiem LNS īpašumiem Rīgā.

Photo

ASV: Godalgota filma par nedzirdīga cilvēka dzīvi

17.08.2011

Filma „Habana Muda”, kas ataino kāda nedzirdīga kubiešu vīra dzīvi „uz divām pusēm”, godalgota Amerikas filmu festivālā Ņujorkā.

Photo

Rēzeknieši gūst un papildina zināšanas

17.08.2011

Kā jūs domājat, kur visaktīvākie zvejnieki un makšķernieki? Kur gan ziemā, gan vasarā bieži brauc makšķerēt? Kur gatavo gardas zivju zupas? Ārzemēs – jūs domājat?

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas