Search form

Jaunumi

Photo

Apdrošinātāji apmaksās dzirdes aparātus

20.09.2011

Tenesī štata (ASV) Senāts pieņēmis likumu, kas uzdod apdrošināšanas kompānijām iekļaut polisēs obligātu noteikumu apmaksāt dzirdes aparātus visiem bērniem ar dzirdes traucējumiem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu.

Photo

Kuram – lielāka līdaka, kuram – ne asakas…

20.09.2011

17. septembrī Babītes ezerā pie Spuņciema notika Rīgas Nedzirdīgo meistarsacīkstes spiningošanā. Piedalījās 14 šī sporta veida cienītāji. Spiningošana notika no laivām.

Photo

Ārkārtas palīdzības izsaukšanai pagaidām jāziņo uz 27893400

19.09.2011

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) joprojām turpina darbu pie 112 pakalpojuma ieviešanas cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem.

Photo

Atzīmējam Starptautisko nedzirdīgo nedēļu

19.09.2011

Šogad Starptautiskā nedzirdīgo nedēļa notiek no 19. līdz 25. septembrim. Tās laikā nedzirdīgo apvienības visā pasaulē organizē dažādus pasākumus, gājienus, izskaidrojošas kampaņas un sanāksmes, lai pievērstu valsts varas un visu iedzīvotāju uzmanību nedzirdīgajiem cilvēkiem.

Photo

NETICAMI? BET FAKTS!

16.09.2011

Visa Latvijas Nedzirdīgo savienība bija pārstāvēta kultūras centrā „Rītausma” 15. septembra pēcpusdienā. Kas tik īpašs tur notika? Tur godināja kādu cilvēku. Izrādās, kaut kā nemanāmi sagadījies, ka mūsu Prezidentam Arnoldam Pavlinam aprit apaļi sešdesmit gadi. Neticami, vai ne?

Photo

Sveiciens visiem Nedzirdīgo dienā no Daugavpils!

16.09.2011

Par godu Vispasaules nedzirdīgo dienai 10.septembrī projekta „Klusuma pasaule” ietvaros notika pasākums „Mūsu diena’’ Daugavpils biedrībā.

Photo

Smēķēšana ietekmē dzirdes spēju

16.09.2011

Tas ir neapšaubāms fakts, ka patērēto cigarešu daudzums un smēķēšanas ilgums var būtiski palielināt dzirdes pavājināšanās risku. Starptautiskā līmenī veikti vairāki pētījumi, kas saistīti ar smēķēšanu un dzirdes zudumu. Šobrīd smēķēšana tiek atzīta kā viens no dzirdes zuduma faktoriem.

Photo
Photo

Mobilo telefonu varēs pārvērst par videotelefonu

15.09.2011

Martā Ročesteras (ASV) Tehnoloģiskā institūta Nacionālajā nedzirdīgo tehnikas institūtā kompānija Sorenson Communications demonstrēja jaunās ntouch PC un ntouch Mobile datorprogrammas, kas spēj pārvērst portatīvos datorus (laptopus) un mobilos telefonus par videotelefoniem. Tehnoloģijas un idejas, kas tajos izmantotas, ir līdzīgas VRS tehnoloģijai, ko ASV lieto nedzirdīgie, runājot pa stacionārajiem mājas videotelefoniem.

Photo

Šodien iznācis laikraksta Kopsolī” septembra numurs

15.09.2011

Vispirms tajā nododam sveicienu visiem „Kopsolī” lasītājiem Pasaules nedzirdīgo dienā ar vēlējumu aktīvi iesaistīties LNS dzīvē, kas ir lieliska iespēja savu dzīvi padarīt izjūtām, krāsām, notikumiem bagātāku.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas