Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo

Dakteris iesaka: Ēdiet auksto gaļu un brauciet uz siltajām zemēm

18.01.2012

Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros katru gadu Valmieras RB klubā notiek speciālistu lekcijas par dažādām tēmām. Šogad pirmais lektors bija mūsu biedru iemīļotais dakterītis Gints Dunkurs, kas 16. janvārī nolasīja lekciju par kauliem un locītavām.

Photo

Ķīnas baltais pūķis uzlido Valmieras debesīs, aiznesot sapņus un cerības uz Laimeszemi (foto)

17.01.2012

14. janvāris laikam daudzās biedrībās ir bērnu eglīšu laiks. Arī mazie valmierieši pulcējās pie savas eglītes.

Photo

Bērni pie savas eglītes līksmo arī Jelgavā (foto)

17.01.2012

Nedēļas nogalē beidzot uzsniga pirmais sniedziņš. Īstās ziemas atnākšana īpaši priecēja bērnus. Bet 14. janvārī Jelgavas grupas bērniem bija dubults prieks. Viņiem Rīgas biedrība organizēja bērnu eglītes pasākumu.

Photo
Photo

Jauns izgudrojums komunikācijai

16.01.2012

Komunikācijas ierīču komplekta Communicaid izgudrotājs ir Dienvidkorejas dizainers Jepjongs Lī. Viņa ideja – palīdzēt nedzirdīgajiem situācijās, ar kurām tie sastopas savās ikdienas gaitās. Atšķirībā no cilvēkiem ar vieglāk saredzamu invaliditāti kā, piemēram, neredzību vai garīgu atpalicību, nedzirdīgajiem nav tik lielu problēmu iekļauties dzirdīgo vidē. Un tomēr ir savas problēmas!

Photo

Ar Rīgas domes Labklājības departamenta finansiālu atbalstu Latvijas Sarkanais Krusts ir izveidojis vēl vienu Veselības istabu Rīgā - Slokas ielā 161

13.01.2012

Rīgas domes Labklājības departaments jau vairākus gadus līdzfinansē biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” Veselības istabas Rīgā, un, reaģējot uz iedzīvotāju pieprasījumu un Veselības ministrijas lēmumu slēgt Sirds veselības kabinetus, tika nolemts izveidot jaunu Veselības istabu Pārdaugavā.

Photo

Izcilie nedzirdīgie sportisti varēs saņemt desmit reižu lielākas prēmijas

13.01.2012

Ministru kabinets pēc aptuveni divu gadu piņķerēšanās ar izstrādi un saskaņošanu beidzot apstiprinājis jaunos sportistu prēmēšanas noteikumus. Galvenās izmaiņas, kas iepriecinās Latvijas nedzirdīgo sporta pasauli, ir tādas, ka tajos paredzētas daudz lielākas prēmijas arī nedzirdīgajiem sportistiem par izcīnītām godalgotām vietām oficiālās starptautiskajās sacensībās.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas