Search form

Jaunumi

Photo

Kā runu pārvērst subtitros?

14.06.2013

Krievijas „Runas tehnoloģiju centra” speciālisti demonstrēja savas izstrādnes, kas spēj runu reālā laikā automātiski pārvērst tekstā.

Photo

Raidījumā „Bez Tabu”: sižets par nedzirdīgo naktsklubu Londonā (video)

13.06.2013

Vakar, 12. jūnijā, TV 3 kanāla raidījumā "Bez Tabu" tika rādīts sižets par nedzirdīgo naktsklubu Londonā. Sniedzam sižeta atstāstu.

Photo
Photo
Photo

Londonā atvērts bārs nedzirdīgajiem

12.06.2013

Londonā Septiņu māsu rajonā atvērts bārs nedzirdīgajiem, kurā viss personāls apmācīts zīmju valodā. Tas ir pirmais tāda veida bārs Anglijā, kas nodrošina tikšanās vietu nedzirdīgajiem  kluba veida vidē. Lai gan bārs „The Deaf Lounge” („Nedzirdīgo atpūtas vieta” – angļu val.) paredzēts nedzirdīgo ērtībām un atpūtai,  tur laipni gaidīs arī dzirdīgus apmeklētājus.

Photo

Kuldīdznieku pārgājiens uz Mārtiņsalu un Ventas rumbu

11.06.2013

6. jūnijā devāmies pārgājienā uz savas pilsētas īpašo vietu – Mārtiņsalu. Lai nokļūtu līdz tai, veicām diezgan līkumotu ceļu cauri šaurām un skaistām mūsu vecpilsētas ieliņām.

Photo

Pasteidzieties: no šodienas nodarbinātās personas var elektroniski pieteikties uz NVA profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmas apguvi

11.06.2013

No šodienas nodarbinātās un pašnodarbinātās personas var elektroniski pieteikties dalībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektā „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām”. Projekts piedāvā papildināt un pilnveidot darbam nepieciešamās prasmes un zināšanas profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmās.

Photo

Vēlreiz par mūsu profesionālo aktrisi Jolantu

11.06.2013

«Jau bērnībā es sapņoju kļūt par aktrisi,» smaidot saka Jolanta Znotiņa, vājdzirdīga aktrise, kas profesionālo izglītību ieguvusi Čehijā. Rīt Dailes teātrī notiks lugas Sabojātie pirmizrāde, kurā viņa atveido vienīgo sieviešu lomu.

Photo

Rēzeknieši gūst pieredzi Daugavpilī (foto)

10.06.2013

Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros šī gada 26. – 27. maijā mēs, grupa rēzekniešu, devāmies pieredzes apmaiņā uz Daugavpils reģionālo biedrību. Kā atzina pasākuma dalībnieki, šādi pasākumi ir ļoti vērtīgi, jo tā ir iespēja iepazīt citu līdzcilvēku panākumus un pieredzi dažādās dzīves jomās.

Photo

Latvijas Radio 1 programmā „Labrīt”: Jolanta Znotiņa galvenajā lomā Dailes teātrī (10.06)

10.06.2013

Raidījumā stāstīts par kādu rupju un vardarbīgu Dailes teātra izrādi „Sabojātie”, kurā atklāts Rietumu sabiedrības morālo vērtību zudums un dzīves ēnas puses. Šī izrāde īpaša ar to, ka tajā piedalās profesionāla nedzirdīga aktrise Jolanta Znotiņa.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas