Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo

Rīgas svētkos uzstājas ALIAS grupa ar „Saules spēlēm”

15.08.2013

Rīgas svētku  ietvaros 17. augustā pl. 17 Vērmanes dārzā ar muzikālo kustību izrādi SAULES SPĒLES uzstāsies Rīgas Raiņa 8.vakara (maiņu) vidusskolas integratīvā grupa ALIAS.

Photo

LM aicina izteikt vērtējumu par sociālo pakalpojumu attīstības pamatnostādnēm

14.08.2013

Labklājības ministrija (LM) izstrādājusi „Pamatnostādnes sociālo pakalpojumu attīstībai 2014.-2020.gadam” un nodod to sabiedriskajai apspriešanai.

Photo

Pļaviņu komandai medaļu birums novada svētkos (foto)

14.08.2013

Pļaviņu novada domes Sporta svētkos 3. augustā sekmīgi piedalījās arī nedzirdīgie pļaviņieši, iekļaujoties šādās sacensībās: šaušanā, maisiņu mešanā, futbola bumbu trāpīšanā mērķī, basketbola soda metienos, peldēšanā, volejbolā un krosā. Komandas sastāvā aktīvi iekļāvās arī nedzirdīgais ciemiņš no Honkongas Wings Ču.

Photo

Latvijas Nedzirdīgo savienības Pļaviņu reģionālās biedrības vasaras aktivitātes

13.08.2013

Ar šādu nosaukumu 6. augustā internetā ievietots plašs Aināra Osmaņa materiāls par Pļaviņu biedrības šīs vasaras veikumu.Skatīt šeit: http://www.plavinas.lv/index.php?view=article&catid=11:aktualittes&id=2369:lv-nedzirdigo-apvienibas-plavinu-reg-biedribas-vasaras-aktivitates-2013

Photo

Ievēlēts jauns Starptautiskās Nedzirdīgo sporta komitejas prezidents (video)

13.08.2013

25. jūlijā Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā notikušajā Starptautiskās Nedzirdīgo sporta komitejas (ICSD) kongresā par jauno komitejas prezidentu ievēlēts krievs Valērijs Ruhledevs, pārspējot britu Kreigu Krouliju, kurš šo amatu ieņēma kopš 2009. gada, vēsta portāls „insidethegames”.

Photo

Spēles Liepājas pludmalē

13.08.2013

20. jūlijā mēs no Jelgavas devāmies uz Liepāju, uz smilšu volejbola sacensībām starp Kurzemi un Zemgali. Pirmoreiz mūs uzaicināja Kurzemes biedrība. Protams, mēs piekritām piedalīties. Uz turnīru tika uzaicināta arī Tukuma grupa.

Photo

Flāmu Izglītības likumā iekļauj zīmju valodas tulka pakalpojumu (video)

12.08.2013

Flāmu parlaments 10. jūlijā pieņēma Izglītības likumu par zīmju valodas tulka pakalpojuma piešķiršanu bērnu un pieaugušo izglītībai, ziņo Eiropas Nedzirdīgo savienības ( EUD) mājaslapa.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas