Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Pirmoreiz LNS vēsturē šovs! Arī jūs varat pieteikties

13.10.2010

Aicinām pieteikties uz melodeklamācijas konkursu – šovu! Pirmā tikšanās notiks 16.oktobrī pl.12 k/c „Rītausma”, Kandavas ielā 27.

Photo

Visskaistāko rotu ikviens var izgatavot pats!

13.10.2010

Aicinām piedalīties rotu izgatavošanas nodarbībās 16.oktobrī pl.11 k/c „Rītausma”, Kandavas ielā 27.

Photo

Arī sviestmaizes var veidot kā mākslas darbu

13.10.2010

Tas bija pasākums ar praktisku ievirzi, ikdienā un svētkos noderīgu mērķi – iemācīties veidot interesantas, pievilcīgas un, protams, garšīgas sviestmaizes. Smiltenes klubā sanācām kopā 9. oktobrī ar visu nepieciešamo šādu maizīšu gatavošanai un tūlīt ķērāmies pie darba: smērējām maizītes, izdomājām dažādas kompozīcijas, meklējām variantus, kā padarīt sviestmaizes pēc iespējas interesantākas, tās dekorējot.

Photo

Uzaicinājums iesniegt materiālus Nedzirdīgo atbalsta on-line konferencei

12.10.2010

Pašlaik norit aktīvs darbs, lai organizētu 8. Nedzirdīgo cilvēku atbalsta on-line konferenci, kas notiks 2011. gadā no 8. līdz 12. februārim. Konferencē paredzēts runāt par divām galvenajām tēmām: 1) Komunikācija, izglītība un nākotne; 2) Industrializācija, komercializācija, labdarība un uzraudzība.

Photo
Photo

Nedzirdīgā lietuviete Laura Valīte piedalās TV šovos (video)

08.10.2010

Pasaulē palaikam kāds nedzirdīgs cilvēks piedalās dažādos vietējos nacionālās televīzijas šovos, bet šogad Lietuvas telekompānijas LNK organizētajos šovu „Divu minūšu slava” un „Nāc dejot” projektos piedalās nedzirdīgā – lietuviete Laura Valīte (27).

Photo

Aicinām uz semināru “Tavas tiesības un pienākumi”

08.10.2010

Projekta „Klusuma pasaule” 2.6.aktivitātes “Informatīvais bloks “Tavas tiesības un pienākumi”” ietvaros tiks organizēti semināri.

Photo

Novuss Liepājā: bija vietējais, būs lielais

08.10.2010

9. oktobrī pl.11 Liepājā, Olimpiskajā centrā, paredzēts LNSF turnīrs novusā. Liepājnieki nolēma, ka pirms tā jāpatrenējas, jāiesildās – notiks taču gada galvenās sacensības nedzirdīgajiem novusistiem!

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas