Search form

Jaunumi

Photo

Jaunības atmiņu stāsti Tukumā

13.12.2010

11. decembrī Tukuma klubā risinājās tematisks pasākums „Ak, jaunība”. Tas tika realizēts LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros.

Photo

Vēlas iestudēt nedzirdīgajiem piemērotu teātra izrādi

13.12.2010

Talsu Kristīgās skolas drāmas teātra grupa vēlas iestudēt nedzirdīgajiem piemērotu teātra izrādi un parādīt to nedzirdīgajiem Rīgā, Kuldīgā un Ventspilī.

Photo

Mums visiem jāzina savas tiesības un – arī pienākumi

10.12.2010

Par šo tēmu risinājās nodarbības projekta „Klusuma pasaule” informatīvā bloka „Tavas tiesības un pienākumi” ietvaros. Darba grupa (sastāvā: Žanete Škapare, Jeļena Lāma un Guntars Jurševskis) šogad organizējusi deviņus izbraukuma seminārus nodarbinātības jautājumos – radošās darbnīcas.

Photo

Rīgas nedzirdīgo bērnu skolas laureāti saņem balvas nominācijā – 2010

10.12.2010

Šogad 269 Rīgas pilsētas interešu un sporta izglītības skolēni, pulciņi, pedagogi un treneri tika pieteikti nominācijai, 90 tika atzīti par laureātiem. No laureātiem 15 tika atzīti par vislabākajiem, kas saņēma īpašas balvas. Mēs varam lepoties, ka 3 balvas saņēma mūsu skolas skolēni un skolotāji.

Photo
Photo

Mūsu skolēni apglezno piparkūkas un filmējas TV raidījumam

08.12.2010

Deviņi Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas 5. – 12. klašu skolēni kopā ar skolotāju Raitu Stepāni 7. decembrī darbojās piparkūku apgleznošanas darbnīcā viesnīcā "Īslande" akcijas "Nāc līdzās Ziemassvētkos" ietvaros.

Photo

„Krāsaini sapņi” – arvien spilgtāki un krāsaināki!

07.12.2010

Populārā melodeklamāciju šova „Krāsaini sapņi” trešā kārta notika 4. decembrī LNS kultūras centrā „Rītausma”.

Photo

LNS pārstāvji diskusijā „Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”

07.12.2010

Piektdien, 3.decembrī, Starptautiskajā invalīdu dienā, LR Saeimā notika diskusija par situāciju Latvijā cilvēkiem ar invaliditāti saistībā ar ANO Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām īstenošanu. Tajā kopā ar citām invalīdu organizācijām piedalījās arī Latvijas Nedzirdīgo savienība.

Photo
Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas