Search form

Jaunumi

Photo

Šova 6. kārtā – mīlestības dziesmas

15.02.2011

Valentīndienas tuvums ietekmēja arī šova „Krāsaini sapņi” sestās kārtas tēmu. Šoreiz bija dziesmas par mīlestību, par attiecībām.

Photo

Nedzirdīgo skolas pasākums par renovācijas darbiem Graudu ielā pārcelts uz martu

15.02.2011

Sakarā ar neparedzēto aukstumu, piektdien, 18. februārī pl. 15 plānotais informatīvais pasākums skolēniem un skolēnu vecākiem par skolas kompleksa Graudu ielā 21 renovācijas projektu un darbu norisi tiek pārcelts uz martu.

Photo

Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu organizētāji atzīst savas kļūdas un uzņemas atbildību

15.02.2011

Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu Organizācijas komitejas priekšsēdētājs Jaromirs Ruda savā paziņojumā informē, ka Nedzirdīgo ziemas olimpiskās spēles ir atceltas.

Photo

Mūsu LNS biedrs Egils ticies ar Anglijas karalieni Elizabeti II

15.02.2011

Februāra sākumā Anglijas karaliene Elizabete II un princis Filips apmeklēja Rietumnorfolkas Nedzirdīgo asociāciju. Ar Anglijas Majestāti tikās šīs asociācijas darbinieki un apmeklētāji, tostarp mūsu tautietis Egils Cvilikovskis.

Photo

Aicina piedalīties īsfilmu konkursā

15.02.2011

Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācija rīko īsfilmu konkursu "Kino zīmju valodā 2011"
 

ASV nedzirdīgie olimpieši: smagie treniņi bijuši veltīgi

14.02.2011

Tā ASV Nedzirdīgo olimpiskās vienības vadītājs Džefs Luiss ziņo ASV populārākajā laikrakstā USAtoday. ASV Nedzirdīgos olimpiskā vienība pauž lielu neapmierinātību ar Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu atcelšanu. Vēl pavisam nesen tika saņemti daudzi pretrunīgi un dažādi ziņojumi par Slovākijas gatavību sarīkot Nedzirdīgo ziemas olimpiādi. Mūsu sportisti turpināja nopietni trenēties. Tagad ir grūti izprast, kāpēc sacensības atceltas.

Photo

Atcelta Nedzirdīgo ziemas olimpiāde (video)

14.02.2011

Nedzirdīgo ziemas olimpiskās spēles Slovākijā nenotiks, jo organizatori nav pienācīgi sagatavojušies sacensību rīkošanai.

Photo

Šodien Valentīndiena, ieteicams pārbaudīt seksuālo veselību

14.02.2011

Ārsti uzsver, ka līdz pat 60% pacientu nezina, ka viņi inficējušies ar kādu no seksuāli transmisīvajām slimībām (STS), tādēļ SIA "Centrālā laboratorija" no šodienas ¬ līdz 28.februārim aicina veikt pilnu seksuālās veselības pārbaudes programmu "Sekss lielpilsētā".

Photo

Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācijas konference pārcelta uz 26. februāri

14.02.2011

Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācijas BIEDRU KONFERENCE notiks 26. februārī pl. 12 kultūras centrā „Rītausma”, Kandavas ielā 27, Rīgā.

Photo

Aicina iekļauties jauniešus projektā projektu „ Melodiskās rokas”

14.02.2011

Tevi aizrauj melodeklamācija? Vēlies gatavot scenārijus videoklipiem? Gribi kopīgi izveidot melodeklamāciju video? Tad šī informācija būs Tev!

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas