Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo

Mēs mākam un varam! Tā valmierieši saka pēc radošajām nodarbībām

14.09.2011

Nu jau regulāri arī Valmierā ierodas projekta „Klusuma pasaule” aktivitātes 2.10. „Saskarsmes un radošās pašizteiksmes iemaņu apguves programmas izstrāde un realizācija” radošo nodarbību vadītājas, lai rādītu un mācītu atkal kaut ko jaunu un interesantu. Šoreiz, 12. septembrī, Santa Kesenfelde un Marika Antonova bija ar savu sagatavoto radošo nodarbību programmu.

Photo

Kenijā nolaupīta nedzirdīga sieviete, viņas meklējumi pagaidām nesekmīgi

14.09.2011

Vakar vairāki ārzemju portāli ziņoja, ka bruņota banda nomaļā Kenijas kūrortā netālu no Somālijas robežas nolaupījusi nedzirdīgu britu sievieti, pirms tam nogalinot viņas vīru. Pastāv bažas, ka sievietei var rasties problēmas sazināties ar uzbrucējiem.

Photo

Nedzirdīgs vīrietis pateicas Dievam par atgūto dzirdi

13.09.2011

75 gadus vecais Korejas un Vjetnamas karu veterāns Roberts Valderžaks pateicas Dievam par to, ka pēc spēcīgas zemestrīces, kas satricināja visu ASV austrumu piekrasti, viņš pēkšņi atguva spēju dzirdēt. Viņš sauc to par brīnumu.

Photo

Izstādes Pompidū centrā Parīzē – ar tulkojumu zīmju valodā

13.09.2011

Pompidū kultūras un mākslas centrs Parīzē piedāvā jaunas izstādes ar tulkojumu starptautiskajās zīmēs un franču zīmju valodā.

Photo

Dabas muzejs aicina cilvēkus ar dzirdes traucējumiem izmantot piedāvātās iespējas projektā „Nepalikt klusumā”

13.09.2011

Apzinot nedzirdīgo cilvēku problēmas un ar tām saistītos ierobežojumus, Latvijas Dabas muzejs kopš 2008. gada sadarbībā ar Nodibinājumu „Rietumu Bankas labdarības fonds” īsteno projektu „Nepalikt klusumā”. Mēs esam gandarīti, ka Rietumu Bankas labdarības fonds finansē šo projektu, tādējādi parādot savu vēlmi palīdzēt sabiedrībai un sekmēt tās garīgo izaugsmi.

Photo
Photo

Nedzirdīgo diena Valmierā – šoreiz veselīga un sportiska

12.09.2011

Septembris visā pasaulē nedzirdīgo kopienai norisinās zem Pasaules Nedzirdīgo dienas zīmes, un arī Latvijā visās mūsu biedrībās tiek organizēti pasākumi par godu šai dienai.

Photo

Valmierieši zina savas tiesības, tomēr labprāt papildina zināšanas

12.09.2011

10. septembrī agri no rīta, neskatoties uz vēlmi ilgāk pagulēt, valmierieši pulcējās biedrības klubā uz projekta „Klusuma pasaule” aktivitātes 2.6. informatīvā bloka semināru nodarbinātības jautājumos „Tavas tiesības un pienākumi”.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas