Search form

Jaunumi

Photo

Latvijas Pestīšanas armijas kongresa pasākumos var piedalīties arī nedzirdīgie: būs surdotulkojums

14.06.2012

Piektdien, 15. jūnijā, pl. 18 ar gājienu no Brīvības pieminekļa uz Lielo Ģildi sāksies Latvijas Pestīšanas armijas kongress. Tas risināsies trīs dienas Rīgā, Lielajā Ģildē Amatu ielā 6 un beigsies svētdien, 17. jūnijā.

Photo
Photo

Dāvanas uz Mēness? Tās spēj atrast tikai Nezinītis un bērni! (foto)

13.06.2012

9. jūnijā īpašu pārsteigumu Rēzeknes biedrības māmiņām un viņu mazajiem bija sagādājis Vinnijs Pūks ar palaidni Rūdi. Vai gribat zināt, kādu?

Photo

Pirmais izlaidums jaunajā skolā Rīgā ar rekordlielu skaitu absolventu (foto)

13.06.2012

9. jūnijā notika lielākā daļa izlaidumu Latvijas skolu 9. klašu skolēniem. Priecīgi satraukti viņi šai dienā saņēma skolas beigšanas apliecību un atvadījās no tās ar vēl īsti neapjaustām domām par turpmāko ceļu. Arī Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolā.

Photo

Jūsu zināšanai – LNS oficiālie dokumenti

12.06.2012

Rīt, 13. jūnijā, kultūras namā „Rītausma” notiks LNS Domes sēde. Sēdes darba kārtībā iekļauti divi galvenie jautājumi – LNS valsts deleģēto uzdevumu izpilde un LNS realizētie un realizējamie ESF un ERAF projekti 2011. un 2012. gadā.

Photo

Mūsu sievietes ir vislabākās – viņu vidū arī Inese Immure

11.06.2012

Šodien, atverot Latvijas Avīzes 13. lappusi, ar lielu prieku izlasījām ziņu, par to, ka LNS biedre, mūsu kolēģe Inese Immure ieguvusi laureātes titulu konkursa „Sieviete Latvijai 2012” nominācijā „Sievietei par nesavtīgu darbu sabiedrības labā”.

Photo

Aicina iesniegt priekšlikumus par iespējamiem grozījumiem LNS Statūtos

11.06.2012

2013. gada 17. – 18.augustā tiks sasaukts LNS 18.kongress. Tam gatavojoties, LNS Statūtu komisija lūdz iesniegt priekšlikumus par iespējamiem grozījumiem Statūtos.

Photo

GATAVOSIMIES FESTIVĀLAM: VISI IELŪGTI!

08.06.2012

Šogad tradicionālais LNS mākslinieciskās pašdarbības festivāls notiks 30. jūnijā pl. 13 Kuldīgas novada Padures pagasta kempingā NABĪTE. Nebūs ierastā gājiena pa pilsētas ielām, toties būs pavisam citas izjūtas brīvā dabā, skaistā apkārtnē Lielā Nabas ezera krastā.

Photo

Krievijas nedzirdīgo kultūras jaunums: Izrāda lugu „Mauglis” zīmju valodā

08.06.2012

Krievijas profesionālais teātris nedzirdīgajiem skatītājiem – Maskavas Žestu un mīmikas teātris savā repertuārā pēc ilgāka pārtraukuma atkal iekļāvis lugu bērniem un pieaugušajiem „Mauglis”. Luga veidota pēc populārā angļu rakstnieka Džozefa Radjarda Kiplinga slavenākā darba „Džungļu grāmata” motīviem.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas