Search form

Jaunumi

Photo

Uzlabos cilvēku ar invaliditāti tiesību un iespēju īstenošanu

10.06.2013

Labklājības ministrija (LM) izstrādājusi Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām īstenošanas pamatnostādnes 2014.– 2020.gadam. Tās nepieciešamas, lai nodrošinātu iespēju cilvēkiem ar invaliditāti līdzvērtīgi iesaistīties sabiedrībā un īstenot savas tiesības.

Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo

Latviešu nedzirdīgie celtnieki britu nedzirdīgo ziņu portālam slavē LNS aktivitātes

06.06.2013

Lielbritānijas neatkarīgais nedzirdīgo ziņu un nedzirdīgo bloga portāls „The Limping Chicken” stāsta par diviem latviešu nedzirdīgajiem celtniekiem – Vladimiru Kruminu un Rolandu Barkanu, kas dzīvo un strādā Anglijā.

Photo
Photo

Aicinām saņemt pabalstu mācību līdzekļu iegādei!

05.06.2013

Rīgas domes Labklājības departaments, gatavojoties jaunajam mācību gadam, aicina rīdziniekus saņemt pabalstu mācību līdzekļu iegādei saskaņā ar Rīgas domes 15.01.2013. saistošajiem noteikumiem Nr.202 „Par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu vai maznodrošinātu un sociālajiem pabalstiem Rīgas pilsētas pašvaldībā”.

Photo

Pa ceļam uz festivālu Latgalē, un – paldies par skaisto notikumu!

05.06.2013

1. jūnija rītā Latvijas nedzirdīgie ļaudis no visas Latvijas un citi interesenti devās uz pašdarbības festivālu Latgalē, to skaitā arī mēs, alūksnieši.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas