Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo
Photo

Zīmju valodu lieto arī kosmiskajā stacijā (video)

07.10.2010

Astronomijas portālā www.starspace.lv publicēta ļoti interesanta ziņa, ka starptautiskajā kosmiskajā stacijā izmantoto valodu skaits palielinājies par vienu vienību. Papildus 15 valstu valodām, kuru astronauti ir pabijuši kosmiskajā stacijā, tiek lietota arī ASV zīmju valoda.

Photo

Raidījumā „Kopā” par nedzirdīgo pasauli

06.10.2010

TV raidījums „Kopā” piedāvā sižetus par cilvēkiem ar invaliditāti. Atkārtojumus var noskatīties portālā Delfi, bet šeit mēs piedāvājam tos raidījumus, kuros ir runa par nedzirdīgiem cilvēkiem.

Photo

Par ko mūsējie balsoja 10. Saeimas vēlēšanās gan Latvijā, gan ārvalstīs?

05.10.2010

2. oktobra notikušajās LR 10. Saeimas vēlēšanās piedalījās arī LNS ļaudis. Lai gan nav oficiālas informācijas, par ko viņi balsoja, bet ziņu korespondents apkopoja aptuvenu informāciju, kā arī daži vēlētāji piekrita atbildēt, par ko balsojuši.

Photo

Par izvarošanu un slepkavību tiesā nedzirdīgo

04.10.2010

ASV Ohaio štata tiesas prāva pret nedzirdīgu vīrieti izraisījusi plašu sabiedrības interesi. Vīrieti, ko apsūdz par trīs sieviešu izvarošanu un vienu slepkavību, iespējams, ir garīgi atpalicis un pilnībā neapzinās pastrādāto noziegumu smagumu.

Photo

Jūs jautājāt – mēs atbildam

04.10.2010

Par zīmju valodas apgūšanu

Photo

Valsts prezidents šovakar uzrunās iedzīvotājus

01.10.2010

Valsts prezidents Valdis Zatlers šovakar Latvijas Televīzijā pl.21.10 uzrunās Latvijas iedzīvotājus. Viņš aicinās pilsoņus izmantot savas tiesības un rīt, 2.oktobrī, piedalīties vēlēšanās. Uzruna tiks titrēta!

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas