Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Pazīstamais angļu popmūziķis Just Jack piedalīsies Londonas īpašajā nedzirdīgo un dzirdīgo nakts pasākumā

09.09.2011

Tuvojas noslēgumam sagatavošanās darbi pirmajam Anglijā nedzirdīgo un dzirdīgo iespaidīgajam nakts pasākumam Sencity London 2011, kas š.g. 8. oktobrī notiks IndigO2 zālē.

Photo

Jelgavnieki vēro saulrietu pilsētā, kurā piedzimst vējš

09.09.2011

Septembra sākumā projekta „Klusuma pasaule” ietvaros Jelgavas grupas dalībniekiem notika labās prakses un pieredzes apmaiņas pasākums Liepājas biedrībā un pieredzes apmaiņas pasākums, kas sniedza daudz jauku iespaidu un vērtīgu pieredzi turpmākajam darbam.

Photo

Nometne un izziņas gājiens Preiļos

08.09.2011

Preiļu novads pievelk ar savu vēsturi, tradīcijām, saimniecību un dabas ainavām. Tās iepazīt 3. un 4. septembrī devās rēzeknieši. LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros Preiļu pilsētā tika organizēta „Pensionāru un jauniešu nometne ”.

Photo
Photo
Photo

Rēzeknieši Tukumā: atvadas no vasaras un pieredzes bagātināšana

07.09.2011

27. un 28. augustā braucām uz Tukumu cauri Latvijai, atvadoties no vasaras un steidzoties pretī darbīgajam rudenim, kurā lieti noderēs citā vietā gūtā pieredze. Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros labās prakses un pieredzes apmaiņas braucienā „Paskat, kā viņi var!” mums bija dota iespēja iepazīties ar Rīgas RB Tukuma grupas darbu.

Photo
Photo

Rīgas biedri dodas ekskursijā uz Nedzirdīgo skolu Graudu ielā 21

06.09.2011

Daudzi mūsu sabiedrības cilvēki ir ieinteresēti klātienē iepazīties ar jauno Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas kompleksu Graudu ielā 21. Pirmā pieteicās grupa no Rīgas biedrības, kas otrajā dienā pēc Zinību dienas svinīgā sarīkojuma devās uz turieni.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas