Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo

Ieskats kuldīdznieku Valentīndienā

16.02.2011

Mīlestības svētki Kuldīgas RB aizsākās jau 9.februārī, kad notiekošās radošās darbnīcas laikā biedrībā uzplauka brīnišķīgs mīlestības koks ar sārtiem sirds ziediem.

Photo

Rīgas skolēni ierodas Informācijas centrā

16.02.2011

No 14. līdz 17. februārim notiek mūsu skolas Projektu nedēļa, dažādu interesantu, izzinošu pasākumu nedēļa. Otrdien, 15. februārī, 11.b klase un 12.a klases skolēni kopā ar skolotājām Benitu Plintu un Elvīru Jaščenoku ciemojās laikraksta „KOPSOLĪ” redakcijā un tipogrāfijā, kā arī iepazinās ar LNS Informācijas centra darbu.

Photo

Nedzirdīgie Krievijā cīnās, lai viņu dzimtā valoda tiktu oficiāli atzīta

16.02.2011

Nedzirdīgajiem Krievijā nekad nav bijusi viegla dzīve. Pat tagad daudzi dzīvo dziļā aizmirstībā. Krievijā zīmju valoda nav oficiāli atzīta, cilvēku attieksme pret to un nedzirdīgajiem joprojām ir visai atturīga.

Photo

Ēģiptes nemieros arī nedzirdīgie (video)

16.02.2011

Ēģiptē pēc 18 dienu ilgiem grandioziem nemieriem prezidents Mubaraks, kurš bija pie varas 29 gadus, atkāpās no amata un nodeva varu Bruņoto spēku augstākajai padomei. Tauta protestēja pret nabadzību un korupciju, sadursmēs dzīvību zaudējuši vairāk nekā 300, bet ievainoti vairāk nekā 4000 cilvēku. Arī nedzirdīgie ēģiptieši bija aktīvi iesaistījušies politiskajos procesos, lai cīnītos par savām cilvēktiesībām.

Photo

Šova 6. kārtā – mīlestības dziesmas

15.02.2011

Valentīndienas tuvums ietekmēja arī šova „Krāsaini sapņi” sestās kārtas tēmu. Šoreiz bija dziesmas par mīlestību, par attiecībām.

Photo

Nedzirdīgo skolas pasākums par renovācijas darbiem Graudu ielā pārcelts uz martu

15.02.2011

Sakarā ar neparedzēto aukstumu, piektdien, 18. februārī pl. 15 plānotais informatīvais pasākums skolēniem un skolēnu vecākiem par skolas kompleksa Graudu ielā 21 renovācijas projektu un darbu norisi tiek pārcelts uz martu.

Photo

Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu organizētāji atzīst savas kļūdas un uzņemas atbildību

15.02.2011

Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu Organizācijas komitejas priekšsēdētājs Jaromirs Ruda savā paziņojumā informē, ka Nedzirdīgo ziemas olimpiskās spēles ir atceltas.

Photo

Mūsu LNS biedrs Egils ticies ar Anglijas karalieni Elizabeti II

15.02.2011

Februāra sākumā Anglijas karaliene Elizabete II un princis Filips apmeklēja Rietumnorfolkas Nedzirdīgo asociāciju. Ar Anglijas Majestāti tikās šīs asociācijas darbinieki un apmeklētāji, tostarp mūsu tautietis Egils Cvilikovskis.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas