Search form

Jaunumi

Photo

Kausa izcīņa boulingā – par godu NIAF „Klusums” 10. gadadienai

30.11.2010

Šogad NIAF „Klusums” aprit 10 gadi kopš pastāvēšanas. 20. – 21. novembrī par godu savai jubilejai fonds organizēja Kausa izcīņu boulingā. Pasākumā piedalījās 48 sportisti no Igaunijas (Tartu un Tallinas), Lietuvas (Viļņas) un Latvijas (Rīgas un Liepājas).

Photo

Jelgavnieki un tukumnieki kārdina cits citu ar savām rudens veltēm

30.11.2010

Šoruden bija bagāta raža, kas pamudinājusi LNS biedrības realizēt interesantus tematiskus pasākumus. Tā, piemēram, sestdien, 27. novembrī, Jelgavā notika savdabīga nodarbība interešu klubā ''Palīgs'', bet svētdien, 28. novembrī, Tukumā – interešu klubā ''Mazā saimniecīte''. Tuvāk par to!

Photo

Dzirde svarīga bērna attīstībai

29.11.2010

Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolā darbojas arī Dzirdes attīstības centrs. Tā ir vienīgā šāda tipa iestāde Latvijā, kas izveidota ārpus Rīgas.

Photo

Durvis no klusuma pasaules

26.11.2010

Tā saucas raksts centrālās preses izdevuma „Latvijas Avīze” 2010. gada 26. novembra numurā. Tajā plašākai sabiedrībai sniegts ieskats nedzirdīgajiem cilvēkiem sniegtajos speciālajos atbalsta, motivācijas un sociālās rehabilitācijas risinājumos Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta „Klusums pasaule” ietvaros.

Photo
Photo

Tiesa atceļ aizliegumu nedzirdīgajiem būt par zvērinātajiem

26.11.2010

Īrijas Augstākā tiesa ir atcēlusi aizliegumu nedzirdīgajiem būt par zvērinātajiem tiesā. Nesen izskanējis spriedums, kurā pasludināts, ka nedzirdīgā sieviete Džoanna Klarka spēj pildīt zvērinātās pienākumus tiesā.

Photo
Photo

Novembris – pasākumiem bagāts mēnesis Rēzeknē

25.11.2010

Rudenī, kad vasaras darbi laukā un atvaļinājuma prieki aiz muguras, vairāk laika var veltīt kopā sanākšanām dažādos pasākumos, kuri gan paplašina redzesloku, bagātinot zināšanas, gan vairo radošās prasmes, izkopjot dabas dotos talantus aktīvās praktiskās nodarbībās, gan ļauj pilnvērtīgi atpūsties, saliedējot biedru kopas interesantās aktivitātēs. Īpaši plašas iespējas šai ziņā sagādā projekta ”Klusuma pasaule” ietvaros plānoto motivācijas un iekļaušanas pasākumu realizācija.

Photo

Nedzirdīgā saņem Eiropas musulmaņu Gada sievietes balvu

24.11.2010

Lielbritānijas Nedzirdīgo vecāku organizācijas priekšsēdētāja Sabīne Ikbala nosaukta par „Eiropas musulmaņu Gada sievieti 2010”.

Photo

„Krāsaini sapņi” kļūst arvien populārāki

23.11.2010

Aptuveni četri simti skatītāju 18. novembrī ieradās kultūras centrā „Rītausma”, lai savām acīm vērotu melodeklamāciju šova „Krāsaini sapņi” otro kārtu. Tas liecina, ka šovs kļuvis populārs.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas