Search form

Jaunumi

Krievija: Nedzirdīgo mafija – mīts vai realitāte?

07.02.2011

Pirms kāda laika Krievijas presi un sabiedrību pārsteidza kriminālās ziņas no Piemaskavas transporta milicijas (policijas), kura jau daudzus mēnešus pirms tam bija mēģinājusi izsekot un atklāt profesionālu kabatzagļu grupu, kas siroja pa piepilsētas vilcieniem.

Photo

Iecienīts jaunums nedzirdīgo vidē – videoblogi internetā

04.02.2011

Beidzamajos divos trīs gados interneta vidi pārņēmis īsts blogu bums. Tas ir veids, kā cilvēki izsaka savas domas, ievietojot savus rakstus vai nu pašu izveidotās mājaslapās vai populāros interneta portālos. Arvien biežāk blogi ir nevis vienkārši stāstiņi par dzīvi vai pārdomas par ikdienā redzēto, bet ietver nopietnu problēmu risinājumu meklējumus.

Photo

Jaunieši! Piesakieties ēnu dienai!

03.02.2011

Visā Latvijā 16. februārī notiks Ēnu diena.

Photo
Photo

Veselības ministrs informē: Ģimenes ārsta pakalpojumi - galvenie un noteicošie veselības aprūpē

02.02.2011

Ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) panākta vienošanās par aktīvāku sadarbību pacientu primārās aprūpes pieejamības uzlabošanā. Par to veselības ministrs Juris Bārzdiņš informē masu medijus. Īsumā!

Photo
Photo

Latvijas avīzē: par mūsu labo zvaigzni Juri Grunduli

01.02.2011

Arī Latvijas populārākajam laikrakstam „Latvijas Avīze” nav pagājuši garām mūsu Labās Zvaigznes gaišie stari. Savā jaunākajā numurā 1. februārī rakstā „Kurlmēmo logs uz pasauli – datorlietošanas prasmes” žurnāliste Ilze Rūtenberga – Bērziņa stāsta par 2010. gada Rīgas Labās Zvaigznes balvas ieguvēju, LNS Informācijas centra darbinieku Juri Grunduli.

Photo

Latvju zeme vaļā stāv

01.02.2011

Dziesmu ar šādu nosaukumu dziļi izjusti izpildīja Inese Immure un Juris Elbrots šova „Krāsaini sapņi” piektajā kārtā. Tajā dalībniekiem bija jāizpilda dažādu pasaules valstu dziesmas.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas