Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Mēs varam! Tā sevi apliecina rēzeknieši savas pilsētas sporta spēlēs

03.08.2011

Kopš 2006. gada ar panākumiem ik gadu piedalāmies Rēzeknes Domes rīkotajās sporta spēlēs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Šogad tās notika jau 5. reizi, un mēs bijām 130 cilvēku pulkā no dažādām invalīdu organizācijām.

Photo
Photo

Individuālo ražotāju ievērībai: ir iespēja realizēt savu produkciju

03.08.2011

Personām ar invaliditāti - individuālajiem ražotājiem ir iespēja nodot savus izstrādājumus realizācijai, izmantojot SIA A.I.R.rest starpniecību (www.air-rest.anazana.com)

Photo

Uzmanību studentiem! Steidzami piesakieties uz tulka pakalpojumu

03.08.2011

„Pirmo reizi vēsturē Latvijas Nedzirdīgo savienība (LNS) izcīnījusi iespēju valsts budžeta līdzekļu ietvaros nodrošināt arodskolu grupās un augstskolu studentiem surdotulku pakalpojumus līdz 480 stundām gada laikā, ” ar gandarījumu atzīmēja LNS prezidents Arnolds Pavlins.

Photo

Kā pieteikties uz surdotulka pakalpojumu izglītības programmas apguvei

02.08.2011

Saeima 8.jūlijā pieņēma grozījumus Invaliditātes likuma 12.pantā un papildināja ar jaunu - 13.pantu, kas atvieglos surdotulka (zīmju valodas tulka) saņemšanu tiem dzirdes invalīdiem, kuri apgūst profesionālo pamatizglītību, profesionālo vidējo izglītību vai augstāko izglītību.

Photo

Sporta spēles Valmierā: piedalās tik daudz jauniešu!

02.08.2011

Jūlijs allaž bijis aktīvās atpūtas mēnesis, jo visur notiek dažādi sporta pasākumi. Un, lūk, Valmieras sporta klubs „Tālava” 16. – 17. jūlijā Rubenē organizēja sporta spēles, kurās pieteicās ļoti daudz jauniešu, arī tie, kuri kopš kāda laika strādā svešumā.

Photo
Photo

Aicina SUSTENTO: Izmantojiet iespēju piedalīties interesantā projektā Itālijā

02.08.2011

Jaunieši ar invaliditāti līdz 30 gadu vecumam var pieteikties projektā ar nosaukumu „Ēdiens miesai un dvēselei”. Vēlamas angļu valodas zināšanas.

Photo

Nedzirdīgo vasaras sporta spēles Zvejniekciemā

01.08.2011

23.-24.jūlijā Zvejniekciemā notika Rīgas nedzirdīgo sporta kluba „Nedzirdīgo Sports” organizētās vasaras sporta spēles.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas