Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo

PASTEIDZIETIES! Aicinājums apmeklēt dokumentālā kino programmu

05.09.2011

„FREEDOM ON OUR MINDS: FILM CAN CHANGE EVERYTHING” ( "Brīvību mūsu prātos: Filma var mainīt visu")
ASV vēstniecība un Sorosa fonds -Latvija (SFL) aicina jūs apmeklēt starptautisku cilvēktiesību tematikai veltītu dokumentālo filmu skati
pirmdien, 5. septembrī, pl. 16:00 kinoteātrī „K. Suns”

Photo

Organizējieties un izmantojiet lielisko atpūtas iespēju, kas dota tikai trīs dienas septembrī!

02.09.2011

Rīgā ir atgriezies atrakciju parks ar karuseļiem (veikala Elkor stāvvietā pretī VEF kultūras pilij), un tiek piedāvāta iespēja otrdienās – 6., 13. un 20. septembrī no pl. 15 līdz 23 apmeklēt to BEZ MAKSAS.

Photo

Informācija par sociālo palīdzību Rīgas iedzīvotājiem

02.09.2011

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, rīdziniekiem ir iespēja saņemt pabalstu mācību līdzekļu iegādei, informē Rīgas Domes Labklājības departaments. Pabalstam iespējams pieteikties līdz š.g. 31. oktobrim. Atgādinām, ka par šo pabalstu jau informējām 10. augusta videoziņās nr. 100 un informatīvajā izdevumā “Rīgas Nedzirdīgo Ziņas” nr. 2.

Photo
Photo

1.septembrī Graudu ielā 21 atvēra durvis mūsdienīga Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskola

01.09.2011

Zinību dienā skolēni ar ziediem rokās, priecīgā noskaņā dodas katrs uz savu skolu. Bet Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskolai šī diena ir ļoti īpaša: nedzirdīgie skolēni, viņu skolotāji un vecāki devās uz jauno mītnes vietu – renovēto un labiekārtoto skolas kompleksu Graudu ielā 21.

Photo
Photo

Eiropas Parlaments piedāvā stažēšanos personām ar invaliditāti

01.09.2011

Tiek piedāvāta apmaksāta stažēšanās Eiropas Parlamentā personām ar invaliditāti kā pozitīvs pasākums ar mērķi veicināt invalīdu iekļaušanos darbavietā. Var pieteikties persona ar invaliditāti.

Vairāk informācijas šeit.

Photo

Apeirons pēta, kā vēlēšanu procesā var piedalīties cilvēki ar invaliditāti

01.09.2011

Šā gada 17. septembrī notiks Latvijas Republikas 11. Saeimas vēlēšanas. Invalīdu un viņu draugu apvienība „ Apeirons” sagatavojusi videomateriālu, lai noskaidrotu, kā vēlēšanu procesā var piedalīties cilvēki ar invaliditāti.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas