Search form

Jaunumi

Photo

Jauniešiem: iespēja būt Eiropas Parlamentā Strasbūrā

10.11.2015

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība (EUDY) aicina nedzirdīgus jauniešus pieteikties uz Eiropas Jaunatnes pasākumu (EYE), kas notiks 2016.gada 20. – 21. maijā Eiropas Parlamentā Strasbūrā, Francijā.

Photo

LNS Rīgas RB Latgales grupa aicina doties ekskursijā uz Centrāltirgu un Spīķeriem

10.11.2015

Piedāvājam doties aizraujošā ekskursijā profesionāls gida pavadībā. Centrāltirgus piesaista uzmanību ar senu un daudziem nezināmu vēsturi. Ekskursijas laikā uzzināsiet, kā tas pārvērties par Eiropas lielāko un modernāko tirgus paviljonu. Kādi notikumi ir bijuši paviljonos padomju laikos. Piedāvāsim degustāciju ar Latvijas produktiem. Iepazīsieties ar citām interesantām vietām tirgus apkārtnē un zem tās.

Photo

Jūs ielūdz! Nenokavējiet – vietu skaits ierobežots (papildināts)

09.11.2015

Tiesībsargs Juris Jansons aicina jūs uz konferenci “ANO konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām aspekti Latvijā”, ko organizē sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku.

Photo

Mūsu biedri svin Helovīnu Lielbritānijā

06.11.2015

Helovīnu – mošķu svētkus ārpus Latvijas svin arī Lielbritānijas pilsētā Pīterboro. Svētku pasākuma organizatore bija LNS biedre Daina Platace, kura Lielbritānijā ik gadu rīko dažādus pasākumus ārpus Latvijas dzīvojošajiem LNS biedriem. Svešumā viņi cenšas svinēt dažādus svētkus kopā.

Photo

Jauniešu Helovīna naktsballe – līdz rītam (foto, video)

06.11.2015

30. oktobrī LNS Jauniešu centrs Rītausmā organizēja Helovīna pasākumu. Jaunieši uz balli ieradās briesmīgos, šausmīgos tērpos… Piedalījās apmēram 50 cilvēki. Šīs balles programma bija veidotā tā, ka nebija iespējams aiziet no tās līdz rītam…

Photo

Gardēžu sacensības Rēzeknē

05.11.2015

Rēzeknē 30.oktobrī tika organizēta kārtējā izstāde – “Rēzeknes uzņēmējs 2015”.

Photo
Photo
Photo

LTV mājaslapā multiplikācijas filma ar surdotulkojumu

04.11.2015

No 6. novembra LTV mājaslapā www.ltv.lv  katru darbdienu tiks ievietota multiplikācijas filma bērniem  “Mežainīši” ar surdotulkojumu. Katras filmas garums –  26  minūtes, tās ēterā būs līdz pat 2016. gada janvāra vidum. Katra sērija internetā būs skatāma vienu nedēļu.

Photo

No 5. novembra LTV1 unikāls dokumentālo filmu cikls “Latvijas kods” ar subtitriem

04.11.2015

Valsts svētku mēnesī Latvijas Televīzija (LTV1) uzsāk demonstrēt unikālu dokumentālo filmu ciklu “Latvijas kods” – tā ir jaunu televīzijas dokumentālo īsfilmu izlase par   Latvijas vidi, dzīvi un cilvēkiem. Filmas būs skatāmas reizi nedēļā – ceturtdienās, tās visas  sagatavotas ar subtitriem, informē Sarmīte Plūme, LTV Dokumentālo raidījumu daļas redaktore.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas