Search form

Jaunumi

Photo

Pašvaldību vēlēšanu pārraides ar surdotulkojumu

13.05.2021

Sestdien, 2021. gada 5. jūnijā, Latvijā norisināsies kārtējās pašvaldību vēlēšanas. Latvijas Televīzija piedāvā dažādas pašvaldību vēlēšanu pārraides ar surdotulkojumu gan ēterā, gan internetā.

Photo

Apspriešanai LNS Statūtu grozījumu projekts

12.05.2021

LNS Statūtu komisija aicina iepazīties ar sagatavoto LNS Statūtu grozījumu projektu, kas nosūtīts LNS biedriem uz e-pastu, kuri to izmanto, un sniegt priekšlikumus.

Photo

Gada ienākumu deklarācija elektroniski: kā atgūt pārmaksātos nodokļus (ar tulkojumu zīmju valodā) (video)

11.05.2021

Vēlies elektroniski iesniegt pagājušā gada ienākumu deklarāciju? Vai uzzināt, kā ērtāk saglabāt šī gada attaisnoto izdevumu čekus nākamajam gadam? Noskaties īsu pamācību, kā lietot Elektroniskās deklarēšanas sistēmu un attaisnoto izdevumu aplikāciju!

Photo
Photo

LTV jaunums - ar subtitriem ģimenes filma "Lennebergas Emīls" no 24. aprīļa

23.04.2021

No 24. aprīļa trīs sestdienu rītus pēc kārtas plkst. 
9:45 LTV ar subtitriem būs skatāma jauka Zviedrijas filma visai ģimenei trīs sērijās par sirsnīgo, 
bet daždien palaidnīgo puisēnu – Lennebergas Emīlu.

Photo

BBC dokumentālo filmu cikls “Ideālā planēta” ar subtitriem LTV1 jau nākamnedēļ

13.04.2021

Sākot ar 24. aprīli, LTV1 piecas nedēļas pēc kārtas sestdienās plkst. 16:30 būs skatāms izglītojošs un vizuāli krāšņs BBC dokumentālo filmu cikls “Ideālā planēta” ar subtitriem.

Photo

LTV piedāvā atcerēties 1949. gada 25. martu

24.03.2021

Rīt, 25. martā, Latvija tērpjas sēru drānās, pieminot 1949. gada deportācijas upurus, kad no savas dzimtenes svešumā tika aizvesti tūkstošiem latviešu – daudzi no viņiem atpakaļ mājās vairs neatgriezās, paliekot uz mūžiem Sibīrijas sniegos.

Photo

Iznācis marta “Kopsolī” numurs

24.03.2021

Laikraksts Kopsolī – vienīgais laikraksts cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem. Saturā informatīvi materiāli, raksti, intervijas par izaicinājumiem, problēmām un to risinājumiem nedzirdīgo un vājdzirdīgo cilvēku dzīvē. Par pieejamiem sociālajiem pakalpojumiem, iespējām izglītoties, radoši pilnveidoties un pilntiesīgi iekļauties sabiedrībā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas