Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Tūrisma aģentūra saņem sodu par nedzirdīgo diskrimināciju

29.10.2010

Beļģijā Ģentes Komerciālā tiesa pieņēmusi notiesājošu spriedumu pret kādu tūrisma aģentūru, kas diskriminējoši izturējusies pret nedzirdīgu klientu.

Photo
Photo

IZM un Rīgas dome meklē papildus līdzekļus renovācijas un labiekārtošanas darbiem Graudu ielā 21

28.10.2010

Trešdien, 27. oktobrī, RNBI administrācija Graudu ielā 21 tikās ar Izglītības un zinātnes ministrijas, Finansu ministrijas, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Rīgas domes Īpašuma departamenta u.c. atbildīgajām amatpersonām, lai diskutētu par papildus finansējumu Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas renovācijas un labiekārtošanas darbiem Graudu ielā 21.

Photo

Fakti, foto un video no Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra 135 gadu jubilejas pasākuma un 8. absolventu salidojuma (video)

27.10.2010

23. oktobrī Valmieras Drāmas teātrī ar savu krāšņumu izcēlās Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra 135 gadu jubilejas svinīgais pasākums, vienlaikus arī 8. absolventu salidojums.

Photo

Kāpēc pagājušajā nedēļā no trolejbusa izsēdināts bērns invalīds? (video)

27.10.2010

Šo stāstu rosināja skatītāja Eva, kura uz TV 3 raidījumu Bez tabu atsūtīja šādu vēstuli: viņas nedzirdīgais brālēns, braucot mājās, skenējis savu personalizēto e- talonu, bet tas, acīmredzot, nav līdz galam noticis. Kontrolieri nepilngadīgo brālēnu izsēdinājuši no trolejbusa pēc pl.20 vakarā, liekot rakstīt paskaidrojumu. Tā kā viņš ir nedzirdīgs, tad nesaprata, ko no viņa prasa. Arī Evai pašai kādreiz gadījies, ka viņas e-talons nenoskenējas, bet viņa to vismaz dzird, taču brālēns nedzird.

Photo

Nedzirdīgie melodeklamētāji piedalās pasākumā "Rīga vieno: Cilvēki. Iespējas. Atbalsts"

26.10.2010

Ceturtdien, 28.oktobrī, pl. 12 tirdzniecības centrā Origo Eiropas gada cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību 2010 ietvaros atklās īpašu iedzīvotāju solidaritātes pasākums „RĪGA VIENO: Cilvēki. Iespējas. Atbalsts”, kurā piedalīsies arī dažādu sociālās atstumtības riskam pakļauto iedzīvotāju grupas.

Photo

Kurš te ir kurls?

26.10.2010

Photo
Photo

LTV : “15 minūšu ilga raidījuma subtitrēšana izmaksā 200 latus”

26.10.2010

Kaut arī Latvijā ir spēkā virkne dokumentu, kas paredz personām ar īpašam vajadzībām vienlīdzīgas iespējas saņemt informāciju, televīzijas raidījumi nedzirdīgajiem joprojām ir tikpat nepieejami kā pirms 10 gadiem. Tādēļ Latvijas Nedzirdīgo savienība (LNS) vērsusies Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā ar lūgumu spert konkrētus soļus titrēto un surdotulkoto pārraižu skaita palielināšanai vismaz sabiedriskajā TV.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas