Search form

Jaunumi

Photo

Otrā: Kurzemes nedzirdīgo konference Kuldīgā

30.04.2010

24. aprīlī Kuldīgā notika Kurzemes nedzirdīgo konference projekta „XXI gadsimts. Nedzirdība. Līdzdalības evolūcija” ietvaros ar 50 dalībniekiem no Liepājas, Kuldīgas, Ventspils, Talsiem, Saldus, Skrundas, Tukuma un citiem Kurzemes reģioniem. Kurzemes novadā darbojas trīs Latvijas Nedzirdīgo savienības reģionālās biedrības, kuras atrodas Liepājā, Ventspilī un Kuldīgā, kā arī Rīgas reģionālās biedrības Tukuma grupa, kuru biedru kopējais skaits ir 231.

Photo
Photo
Photo

Jautrītes Gromas pieņemšanas laiki maijā

30.04.2010

Maijā Jautrīte Groma pieņems nedzirdīgos sociālās palīdzības jautājumos tikai otrdienās no pl.10 līdz 17. Citā laikā – ar iepriekšēju pierakstu, vienojoties pa mobilo telefonu 26113655 vai e-pastā: [email protected]

LNS sociālās rehabilitācijas jauno ēku būvniecības procesa virzība Rīgā un Liepājā

29.04.2010

LNS projekta ,,LNS-otrās mājas 2’’ ietvaros 2010.gada aprīlī Liepājas jaunbūves – LNS sociālās rehabilitācijas centra tehniskais projekts ir saskaņots visās atbildīgās iestādēs un apstiprināts pilsētas būvvaldē.

Photo

Aicinām Jūs piedalīties Nordea Rīgas maratonā!

29.04.2010

Kā pierādīja pagājušais gads, Rīgas Nordea maratons spēja vienot daudzus. Balstoties uz citu valstu pieredzi organizētais Vienotības kilometrs bija labs apliecinājums sabiedrībai – mēs esam un gribam piedalīties.

Photo
Photo

Lauras Gailes panākumi Baltijas kausa izcīņas sacensībās teikvondo

28.04.2010

24. aprīlī Rīgā notika sacensības „Atklātais Baltijas kauss teikvondo”. Uz sacīkstēm ieradās 200 sportisti no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Viņi pārbaudīja savus spēkus 7 disciplīnās.

Photo

Bezmaksas tulki Serbijas galvaspilsētā

28.04.2010

Belgradas Nedzirdīgo biedrība sadarbībā ar Serbijas Darba un sociālo lietu ministrijas Personu ar īpašām vajadzībām aizsardzības departamentu, izmantojot budžeta finansējumu, izveidojusi surdotulku bezmaksas servisu.

Photo

Pļaviņieši – dūšīgi talcinieki!

26.04.2010

Lielās talkas dienā arī Pļaviņu biedrības mājas apkārtni sakopt sanāca vesels bars dūšīgu strādnieku. Tie bija vietējie biedri ar biedrības vadītāju A. Osmani un visu lietu bīdītāju J. Jerofejevu priekšgalā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas