Search form

Jaunumi

Photo

Pašdarbnieki sadevās „Roku Rokā” Pļaviņās

14.06.2010

Sestdien, 12. jūnijā, pašā pusdienlaikā pļaviņiešus pārsteidza jautrs un krāsains apmēram simt nedzirdīgo pašdarbnieku gājiens pa pilsētas galveno ielu uz Pļaviņu kultūras namu.

Photo

Absolventu salidojums Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolā

14.06.2010

Ceļš – tā ir dzīve, viena un vienota, bet katram sava, katram savādāka. Rit laika upe, mēs līdzi tai plūstam. Aiziet paaudzes, bet skolas nams arvien stāv un dzīvo. Skola nevar būt veca, jo tur vienmēr mīt mūsu bērnība.

Photo

Valmieras skolu beidz rekordliels skolēnu skaits

14.06.2010

12. jūnijā Valmieras Vājdzirdīgo bērnu internātpamatskolu – attīstības centru pabeidza rekordliels skaits – 32 skolēni.

Photo

Vētrainas un emocionālas diskusijas par Rīgas nedzirdīgo skolas pārcelšanas problēmām

10.06.2010

Kā zināms, Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskola (RNBIPS) gatavojas pārcelties uz Graudu ielu 21. Šai sakarā 9. jūnijā kultūras centrā „Rītausma” notika LNS organizētā publiskā diskusija par šīs skolas turpmāko likteni.

Photo

Mūsējie cīnās par Zelta kedu

10.06.2010

5.jūnijā Rīgā, Mežparkā notika LKB Life „Zelta keda 2010" maratons, kurā piedalījās arī mūsējie – Raitis Rūrāns (Pļaviņas) un Jānis Kopmanis (Rīga).

Photo

Radio raidījumā „Krustpunktā”: Rīgas Nedzirdīgo skolas pēkšņās pārmaiņas

07.06.2010

Kā zināms, šogad plānota Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātskolas pārcelšanās uz jaunu mītnes vietu Pārdaugavā, Graudu ielā. No 1. jūlija jaunās mītnes ēka tiks nodota Rīgas Nedzirdīgo skolas rīcībā. Jūlijā tur sāksies remontdarbi par ES un Rīgas Domes naudu, lai mācības tajā varētu uzsākt jau no rudens.

Photo

Bergmanis un komanda uzvar

07.06.2010

No 3. līdz 5. jūnijam Rīgas Pļavnieku ģimnāzijā risinājās 12. Starptautiskais nedzirdīgo basketbolistu turnīrs veterāniem. Šis turnīrs tika veltīts Rīgas sporta kluba „Nedzirdīgo sports” 75 gadu jubilejai, tāpēc latviešiem un kluba vadītājam A. Bergmanim tas bija īpaši nozīmīgs un atbildīgs.

Photo

Skolās izskanējis pēdējais zvans un tuvojas izlaidumi

02.06.2010

Pēdējais zvans – tas ir starta signāls ieskaišu un eksāmenu laika sākumam. Ir jau jūnijs, un beidzas pēdējo klašu mācības pamatskolas skolēniem un vidusskolēniem. Izlaidumi klauvē pie durvīm. Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskola, Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātpamatskola – attīstības centrs un Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskola gatavojas šīm noslēguma svinībām.

Photo

Nedzirdīgais reperis sadarbojas ar ierakstu kompānijām

01.06.2010

Šons Forbss ir nedzirdīgs kopš bērnības ar dzirdes zudumu 90% apmērā. Jau mazotnē viņš bija iemīļojis hip-hopa mūzikas zemās vibrācijas un, spēlējot bungas, attīstīja savu ritma izjūtu.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas