Search form

Jaunumi

Photo

Helovīna dienas pasākums Rīgā – ekstremāla izklaide ar noslīkušām zivīm (foto)

31.10.2011

Oktobra beigās visu pasauli pārņem Helovīna dienas šausmu lietas: izgrebtie ķirbji, nemīlīgas raganas, briesmīgi mošķi, atbaidoši sātani, bāli spoki un radījumi, kas cilvēkos iedveš bailes, redzami daudzviet, kur pulcējas šo svētku atzīmētāji. Tamlīdzīgas lietas bija vērojamas arī KC „Rītausma”, tomēr no turienes neviens apmeklētājs netika aizbaidīts, bet gan varēja iepazīties ar neparastām pagāniskām tradīcijām…

Photo

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība uzņem jaunas valstis

28.10.2011

No divdesmit pirmā līdz divdesmit otrajam oktobrim kā delegāti mēs – divi pārstāvji no LNJO piedalījāmies Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības (ENJS) ģenerālajā asamblejā Madridē, Spānijā.

Photo
Photo

Kā BBC gatavo subtitrus TV raidījumiem (video)

27.10.2011

Televīzija nedzirdīgajiem ir vissvarīgākais informācijas avots, tāpēc TV raidījumu subtitrēšanas jautājums viņiem vienmēr ir bijis aktuāls. Lielbritānijā ir visaugstākais procents subtitrēto raidījumu.

Photo

Ja insults, jārīkojas ātri

27.10.2011

29. oktobris ir Vispasaules Insulta diena. Latvijā pirmoreiz tiek organizēti Insulta dienai veltīti pasākumi, lai aktualizētu insulta problēmu un izglītotu sabiedrību.

Photo
Photo

Konkursā „Iepazīsti savu pilsētu” uzvar Juris Ozoliņš

26.10.2011

21.oktobrī notika konkurss „Iepazīsti savu pilsētu”. Bija pieteikušies 14 biedri no Kuldīgas un Rīgas biedrības. Konkursa dalībniekiem tika izskaidroti noteikumi un izdalīti attēli ar 23 objektiem, kurus dalībniekiem 1 stundas laikā vajadzēja atrast Kuldīgas vecpilsētā. Kā izrādījās, uzdevums nebija nemaz tik vienkāršs, jo ikdienā nemaz nepievēršam uzmanību dažādiem sīkumiem kā, piemēram, ēku durvīm, terasēm u.t.t.

Photo

Kuldīga pirmo reizi organizē minifutbola sacensības

26.10.2011

15.oktobrī, Kuldīgā notika minifutbola sacensības. Pieteikt komandas varēja jebkura LNS biedrība. Pieteicās komandas no Liepājas, Jelgavas un Kuldīgas.

Photo

DVD zīmju valodā nedzirdīgajiem palīdz samierināties ar pārdzīvoto zemestrīci

25.10.2011

DVD „Pārmaiņas, zaudējums un bēdas” tika laists klajā 12. oktobrī Jaunzēlandē, garīgās veselības veicināšanas nedēļā. Šī DVD diska izveidi atbalstījusi Nedzirdīgo organizācija „Deaf Aotearoa” un Jaunzēlandes Garīgas veselības fonds. Pirmo reizi šīs divas organizācijas sadarbojušās, lai kopīgi radītu DVD zīmju valodā.

Photo

Būvniecības process LNS projekta „Otrās mājas - 2” ietvaros noslēdzies

25.10.2011

Ar prieku paziņojam, ka sociālās rehabilitācijas centri Rīgā, Elvīras ielā 19 un Liepājā, 1905. gada ielā 35 ir nodoti ekspluatācijā. Objektu pieņemšanu veica Rīgas pilsētas un Liepājas pilsētas būvvaldes komisija. Abos objektos būvniecības kvalitāte ir atzīta par labu un atbilstošu būvprojektiem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas