Search form

Jaunumi

Photo

Iznācis „Kopsolī” februāra numurs

28.02.2011

Ar nelielu aizkavēšanos, bet pilnā apjomā un visā krāsainībā ar projekta „Klusuma pasaule” līdzfinansējumu iznācis laikraksta „Kopsolī ” otrais numurs šajā gadā. Abonentiem, kas to pasūtījuši Latvijas Pastā, tam jau jābūt pastkastītē, bet pārējie laipni lūgti pēc avīzēm uz vietas klubos, kultūras centrā „Rītausma”, Rīgas skolā, Informācijas centrā.

Photo

6. martā kronēs Mis Nedzirdīgo Latviju 2011 (papildināts)

28.02.2011

Jau šo svētdien 6.martā pl.14 kultūras centrā „Rītausma” Rīgā, Kandavas ielā 27, notiks skaistumkonkurss „Miss Deaf Latvia 2011”. Pasteidzieties, vēl ir brīvas dažas skatītāju vietas.

Photo

Grupas „Alias” 10 gadu jubilejai veltīts sarīkojums Raiņa skolā (papildināts)

28.02.2011

23. februārī Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskolas zālē notika integratīvās jauniešu grupas „Alias” 10 gadu jubilejas sarīkojums „Cik pasaule šī ir skaista”. Šajā koncertā piedalījās šīs grupas bijušie un esošie dalībnieki, dažādu skolu dziedātāji un grupas „Prāta vētra” solists Renārs Kaupers.

Photo

Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācijai jauns prezidents

28.02.2011

26. februārī KC „Rītausma” notika Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācijas (LNJO) biedru konference, kurā katru otro gadu notiek pārskats par paveikto darbu, jaunas valdes vēlēšanas, Statūtu grozīšana un organizācijas darba izvērtēšana.

Photo

Izmaiņas nodarbību laikos k/c „Rītausma”

28.02.2011

Marta mēnesī ir izmaiņas nodarbību laikos.

Photo

Kanādas nedzirdīgie sportisti gatavo prasību

25.02.2011

Ziņu par Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu atcelšanu daudzi Kanādas sportisti saņēma jau pēc ierašanās Eiropā. Pašlaik viņi atgriezušies mājās, un Kanādas Nedzirdīgo sporta apvienība (KNSA) gatavojas iesniegt prasību pret šo spēļu rīkotājiem, lai atgūtu iztērētos līdzekļus.

Photo

Kāpēc Anglijā neviens nedzirdīgais sportists nesūdzas?

25.02.2011

Rakstot par Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu atcelšanu, britu prese pievērš sabiedrības uzmanību tam, ka Lielbritānijas valdība ir nepiedodami aizmirsusi par nedzirdīgo sporta attīstību.

Photo

Maskavā tika organizēta nedzirdīgo olimpiešu svinīgā pavadīšana uz Slovākiju (video)

25.02.2011

Neko nenojaušot, ka Nedzirdīgo ziemas olimpiskās spēles varētu nenotikt, nedēļu pirms spēļu sākuma Krievijas galvaspilsētā Maskavā tika organizēta nedzirdīgo olimpiešu svinīgā pavadīšana uz Slovākiju.

Photo
Photo

Ierīce palīdzēs nedzirdīgiem sportistiem izvairīties no traumām

24.02.2011

ASV olimpiskās snovborda izlases dalībnieki cer uzsākt sadarbību ar Berlīnes (pilsēta ASV) Centrālās skolas inovāciju komandu InvenTeam. Viņi uzzinājuši, ka šīs skolas audzēkņi izgudrojuši īpašu ierīci, kas varētu palīdzēt orientēties vidē nedzirdīgajiem un vājdzirdīgajiem sportistiem, kas nodarbojas ar snovbordu, kalnu slēpošanu, skrituļošanu, riteņbraukšanu vai citiem līdzīgiem dinamiskiem sporta veidiem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas