Search form

Jaunumi

Photo

ASV aizstāv nedzirdīgo pacientu tiesības

29.04.2011

ASV Tieslietu departaments panācis vienošanos ar veselības aprūpes apvienību „Inova Health System” (IHS). Vienošanās paredz nodrošināt nedzirdīgos un vājdzirdīgos pacientus ar pieejamu un efektīvu komunikāciju.

Photo

LNS Domes un valdes sēdēs izskata svarīgus jautājumus

28.04.2011

27. aprīlī notika gan LNS Domes, gan LNS valdes sēdes, kuru darba kārtībā bija iekļauti pārskati par 2010. gadu, kas skar ļoti būtiskas LNS darbības sfēras.

Photo

Latvijā nedzirdīgajiem neļauj braukt

28.04.2011

Dzīvojam 21. gadsimtā. Dzīvojam civilizētā valstī, bet joprojām Latvijā ausu ārsti liek šķēršļus, jo viņi uzskata, ka nedzirdīgie nespēj vadīt automašīnu.

Photo
Photo

Raidījums televīzijā „Viss notiek” – sižets „Klusā līdzdalības evolūcija” (video)

27.04.2011

Sandra ir rēzekniete, kura katru nedēļu dodas uz darbu Rīgā, jo viņa ir Latvijas Nedzirdīgo savienības viceprezidente. Organizācijā viņa darbojas kopš 18 gadu vecuma, kad iesaistījās kā brīvprātīgā. Viņa ir ārkārtīgi sirsnīga, stāsta par savu dēliņu, jaunumiem organizācijā un par nedzirdīgo projektiem.

Photo

LNJO pārstāvji paplašina zināšanas organizācijas darbā

27.04.2011

Pēc Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācijas (LNJO) biedru konferences februārī jaunā organizācijas valde izglītojas un gūst pieredzi, apmeklējot citu organizāciju rīkotās aktivitātes.

Photo

Profesiju klasifikatorā būs asistents personām ar dzirdes traucējumiem

27.04.2011

LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros aktivitātē „Asistentu personām ar dzirdes traucējumiem programma” paredzēts sagatavot piecus speciālistus, kas strādās ar dzirdes invalīdiem.

Photo

Spāru svētki Liepājā jau notikuši!

27.04.2011

Jaunbūvē Liepājā, 1905.gada ielā 35, kur gada nogalē sāks darbu LNS Liepājas sociālās rehabilitācijas centrs, ir uzsākta jumta izbūve.

Photo

Atvērto durvju diena Sociālās integrācijas valsts aģentūras mācību iestādēs

26.04.2011

29. aprīlī no pl. 10 līdz 15 Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) mācību iestādēs - Koledžā un Jūrmalas profesionālajā vidusskolā, Slokas ielā 68, Jūrmalā - notiks atvērto durvju diena.

Photo

Kā rīdzinieki, jelgavnieki un tukumnieki jokojās

26.04.2011

Parasti kā Joku dienu atzīmē 1. aprīli, kad cilvēki savā starpā izspēlē dažādas jautras situācijas, māņus un sīkas blēdības. Šajā dienā „Aprill, aprill” tiek minēts visvairāk, kaut gan vairāk jokoties var arī visu mēnesi – un ne tikai!

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas