Search form

Jaunumi

Photo

Kompleksās sociālās rehabilitācijas programmā Jūrmalā realizētas apmācības jau 20 grupās

30.06.2011

Kopš 2009. gada oktobra līdz šim LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros sociālās rehabilitācijas programmā dzirdes invalīdiem Jūrmalā apmācības veiktas jau 20 grupās, bet līdz noslēgumam 2012. gada 30. septembrī palikušas vēl 15 grupas.

Photo

LNS Dome lemj par budžetu un savu nekustamo īpašumu Rīgā, Čaka ielā

30.06.2011

LNS Domes sēde 29. jūnijā notika neierastā vietā – bijušās Rīgas Nedzirdīgo skolas iekšpagalmā A. Čaka ielā 42 zem kupla koka, kas sanākušos sargāja no saules stariem.

Photo

Cilvēki ar dzirdes traucējumiem varēs izsaukt glābšanas dienestu ar mobilā telefona īsziņas starpniecību

29.06.2011

„Šodien Invalīdu lietu nacionālās padomes sēdē VUGD informēja klātesošos, ka jau no šī gada 1.septembra cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem un nedzirdīgiem cilvēkiem būs iespēja ar mobilā telefona īsziņas starpniecību vērsties pēc palīdzības glābšanas dienestā. SMS operatīvā dienesta palīdzības saņemšanai cilvēks varēs nosūtīt uz tālruņa numuru 112, savukārt operatīvais dienests pieprasījumu novirzīs attiecīgajam dienestam - ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, policijai, „ātrajai palīdzībai", gāzes dienestam, ” savā mājaslapā informē Labklājības ministrija.

Photo
Photo

Iznācis “ Rīgas Nedzirdīgo Ziņas” pirmais numurs

28.06.2011

Lai Rīgas nedzirdīgie biedri būtu labāk informēti par savas biedrības darbu un aktuāliem jaunumiem, Rīgas reģionālā biedrība ir izdevusi savu informatīvo izdevumu “ Rīgas Nedzirdīgo Ziņas” elektroniskā versijā.

Photo

Līgodienas noskaņas Rīgas viducī

28.06.2011

Tāpat kā citviet mūsu kultūras iestādēs un biedrībās, Līgodienu atzīmēja arī LNS galvenajā mītnē strādājošie.

Photo

Jauniešu ievērībai: piedāvāta iespēja būt nometnē Holandē (video)

28.06.2011

Starptautisko nedzirdīgo un dzirdīgo jauniešu apmaiņas (treniņnometne) šogad notiks no 30. jūlija līdz 11. augustam Ommenā, Nīderlandē. Jauniešu apmaiņu tēma ir: „Vai jūs redzat, tas notiek?”.

Photo

Festivāls pilsētā, kurā piedzimst vējš

27.06.2011

Šogad nedzirdīgo pašdarbības festivāls notika 18.jūnijā Liepājā, un viss kārtējo reizi izdevās nevainojami – paldies organizatoriem! Šajā festivālā bija neparasti plaša programma, trīsdesmit viens koncertnumurs, turklāt daži no tiem faktiski sastāvēja no vairākiem priekšnesumiem.

Photo

Maskavā nodibināts klubs dzirdīgajiem zīmju valodas draugiem

22.06.2011

Krievijas galvaspilsētas Maskavas Nedzirdīgo biedrība jau gandrīz divdesmit gadus māca dzirdīgajiem interesentiem zīmju valodu.

Photo

Visa Latvija līgo!

22.06.2011

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas