Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo

Tev dota iespēja: Atrodi, atmodini, attīsti savas spējas un spodrini talantus!

31.08.2011

LNS projekta „Klusuma pasaule” 2.10 aktivitātē „Saskarsmes un radošās pašizpausmes iemaņu apguves programmas izstrāde un realizācija” esam uzsākuši otro darbošanās gadu un aicinām visus klientus piedalīties radošajās nodarbībās kultūras centrā „Rītausma” katru otrdienu divās grupā pēc izvēles: pl. 13 – 16 un 16. 30 – 19. 30.

Photo

Mākslinieku kopas „Cerība” divdesmitgade nosvinēta ar mākslas darbu izstādi, radošajām darbnīcām un svinīgo sarīkojumu

30.08.2011

Pēdējā siltajā vasaras dienā, 27. augustā, zem klajas debess pie KC „Rītausma” interesentiem bija iespēja piedalīties radošo darbnīcu nodarbībās un kultūras centra telpās bija skatāmas mūsu un lietuviešu mākslinieku darbu izstādes. Vakarpusē notika kopas „Cerība” 20 gadu jubilejas svinīgais pasākums.

Photo

Klāt „Rīgas Nedzirdīgo Ziņas” otrais numurs

30.08.2011

Iznācis informatīvais izdevums “ Rīgas Nedzirdīgo Ziņas” nr. 2 elektroniskajā versijā. To sagatavojusi Rīgas reģionālās biedrības (RRB) valde, lai informētu savus biedrus par savas biedrības darbu un aktuāliem jaunumiem, kas skar nedzirdīgo cilvēku dzīvi.

Photo

Pļaviņieši brauc ar motocikliem un šauj ar mīnmetējiem

29.08.2011

28.augustā 25 mūsu biedri devās uz Latgali, uz Atašienes novada privātmuzeju, kas izveidots 20 gadu laikā, iepērkot dažādas vēsturiskas lietas, galvenokārt motociklus, lauksaimniecības motortehniku un armijas apģērbus.

Photo

Darba grupa pieņēmusi lēmumu: nevienu LNS piederošo īpašumu Rīgā nepārdot

29.08.2011

LNS Domes izveidotā nekustamo īpašumu darba grupa divus mēnešus strādājusi, lai izvērtētu LNS piederošo īpašumu izmantošanas risinājumus Rīgas teritorijā. Tagad tā nonākusi līdz gala lēmumam, ņemot vērā izteiktos priekšlikumus no iepriekšējās LNS Domes sēdes, publiskās diskusijas KC „Rītausma” un dažiem personīgiem ierosinājumiem.

Photo

DISKRIMINĀCIJA: Nedzirdīgu studenti atskaita no koledžas

26.08.2011

Sabiedrības Ziemeļu krasta koledžas (ASV) vadība taisnojas, ka nedzirdīgās Kristīnes Von Meringas – Formeres atskaitīšanai no māszinību programmas nav saistības ar diskriminācijas faktu, taču pati studente apgalvo, ka viņai tieši tādēļ nav dota iespēja pabeigt pilnu mācību kursu un iegūt māszinību speciālistes sertifikātu ar tiesībām strādāt šajā jomā.

Photo

Brilles filmu skatīšanai ar subtitriem sola jau nākamgad

26.08.2011

Nedzirdīgi un vājdzirdīgi cilvēki jau izsenis sūdzējušies par to, ka filmu skatīšanās var radīt ļoti nepatīkamu pieredzi, filmas ar titriem demonstrē „nedraudzīgā” laikā, kā arī to laikā bieži vien rodas dažādas tehniskas problēmas.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas