Search form

Jaunumi

Photo

Šons Forbss: pārveido populāru mūziķu dziesmas zīmju valodā (video)

30.09.2011

Šons Forbss, vēl studējot Ročesteras Tehniskajā institūtā Ņujorkā, nodibinājis nedzirdīgo mākslinieku sadarbības tīklu D-Pan (www.d-pan.com), kura mērķis ir adaptēt ( pārveidot) populāru mūziķu dziesmas zīmju valodā.

Photo
Photo

Eiropas valodu dienā pirmo reizi oficiāli atzīmē zīmju valodas

29.09.2011

26. septembrī Eiropas Nedzirdīgo savienība (EUD) un Eiropas Padome (EP) atzīmēja Eiropas valodu dienas 10 gadu jubileju.

Photo
Photo

Rīgas dome aicina apmeklēt Pasaules sirds dienas pasākumus

28.09.2011

Katru gadu septembra beigās atzīmē Pasaules sirds dienu. Rīgas domes Labklājības departaments kopā ar sadarbības partneriem aicina rīdziniekus apmeklēt dažādus pasākumus, kuru laikā varēs uzzināt par sirds veselības veicināšanas iespējām, piedalīties daudzpusīgās aktivitātēs, kā arī saņemt konsultācijas un informāciju par veselīgu dzīvesveidu. Visi pasākumi ir bez maksas!

Photo
Photo

Mūsu svētki mūsu mājās

26.09.2011

Šogad Pasaules nedzirdīgo diena mums paliks atmiņā ar to, ka atzīmējām šo notikumu mūsu pašu mājās – Elvīras ielā 19. Droši vien dažs labs no mums, uzzinājis, ka tā notiks Elvīras ielā, izjuta šaubas: nu ko dižu tur var gaidīt, nepievilcīgs pagalms, blakus necilā vecā uzņēmuma ēka, viss simtreiz redzēts, kāda tur svētku sajūta var rasties…

Photo
Photo

Pārstāvji no Eiropas Komisijas atzinīgi novērtē LNS veikumu projektā

23.09.2011

14. – 15. septembrī Rīgā notika Eiropas Savienības fondu Uzraudzības komitejas kārtējā sanāksme, kurā piedalījās pārstāvji no Eiropas Komisijas. Šīs darba vizītes ietvaros viņi apmeklēja Latvijas Nedzirdīgo savienību, lai iepazītos ar projekta „Klusuma pasaule” īstenošanu.

Photo

Pieredzes apmaiņas turpinās: rīdzinieki apciemo Rēzekni, bet tukumnieki ierodas Rīgā un Daugavpilī

23.09.2011

Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros 10. – 11. septembrī Rīgas biedrības dalībniekiem risinājās labās prakses un pieredzes apmaiņas pasākums Rēzeknes biedrībā, bet 16. – 17. septembrī tukumniekiem – Daugavpils biedrībā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas