Search form

Jaunumi

Photo

Skan Pēdējais zvans Rīgas skolā…

Maija beigās pēdējie zvani skan visās skolās, arī tajās, kurās mācās nedzirdīgie bērni.

Photo

Aicina piedalīties VII Starptautiskajā kinofestivālā zīmju valodā Spānijā

30.05.2016

LNS saņēmusi ziņu no Nedzirdīgo asociācijas Spānijā, Tulūzā (Tolos), ka tā sadarbībā ar vietējo Basku nedzirdīgo federāciju (Euskal Gorrak) 22. oktobrī organizē VII Starptautisko festivālu ar filmām zīmju valodā – “Gainditzen awards 2016”.

Photo

Par LNS prezidenta pieredzēto EUD

27.05.2016

Kā zināms, no 19. līdz 22. maijam LNS prezidents Edgars Vorslovs piedalījās Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) rīkotajā seminārā „Inovācijas un labā prakse” un Ģenerālajā Asamblejā. Lūk, viņa iespaidi par pieredzēto.

Photo

Rīgā koncertēja nedzirdīgā perkusioniste Evelīna Glennija (video)

27.05.2016

26. maijā Rīgā simfoniskās mūzikas cienītāji varēja baudīt “Sinfonietta Riga” 10 gadu jubilejas koncertu ar pasaulslavenās perkusionistes Evelīnas Glennijas (50) līdzdalību. Par to Latvijas masu medijos parādījās pietiekami daudz informācijas, tostarp arī raksti par viņas sasniegumiem perkusijas mākslas žanrā, taču nevienā no tiem nebija minēts, ka šī mūziķe ir pilnīgi nedzirdīga.

Photo

ASV: Nedzirdīgā topmodeļa Nila DiMarco spožā uzvara (video)

26.05.2016

Pārliecinošu uzvaru ABC telekompānijas šovā “Dejo ar zvaigzni” ( Dancing With The Star) guvis nu jau slavenais un ne tikai nedzirdīgo sabiedrībā pazīstamais amerikāņu topmodelis Nils DiMarco ( Nyle diMarco), kurš piedalījās šī populārā šova 22. sezonas 10 kārtās. Izpildot ar savu partneri (dzirdīgu dejotāju) 11 dažādas dejas , 23. maijā viņš tika godināts kā izcilākais šīs sezonas dejotājs – šova zvaigzne.

Photo
Photo

Daudz laimes LNS 96. dzimšanas dienā! (video)

19.05.2016

Šeit LNS prezidenta Edgara Vorslova videouzruna par LNS dalību Eiropas Nedzirdīgo savienības organizētajā pasākumā Nīderlandē un sveiciens visiem mūsu biedriem LNS dzimšanas dienā.

Photo

Iespēja! Stipendijas tiem, kas studē informācijas tehnoloģijas

19.05.2016

Baltijas bērnu fonds (Zviedrija) izsludina kārtējo studiju stipendiju konkursu jauniešiem ar dzirdes traucējumiem (vidējās pakāpes vai smagāki).

Photo

LNS prezidents pārstāv Latviju EUD Ģenerālajā asamblejā

19.05.2016

No 19. līdz 22. maijam LNS prezidents Edgars Vorslovs piedalās Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) rīkotajā pasākumā Nīderlandē (Holandē).

Photo

Iznācis Kopsolī 5. numurs

19.05.2016

Klāt ziedošais maijs un līdz ar to arī LNS dzimšanas diena, ko atzīmējam 19. maijā. Bet kas tad ir mūsu LNS, kāpēc tā tika dibināta un joprojām mums vajadzīga nu jau 96 gadu , lasiet LNS prezidenta pārdomas.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas