Search form

Jaunumi

Photo

LNS valdes novēlējums svētkos!

Zaļā Latvijas zeme, daba pieņem mūs visus tādus, kādi esam: maigi izguldot ziedošā pļavā, sasmaržojot puķudārzā, vedinot meža takās, sasildot jāņuguns liesmās, uzklausot priekos un bēdās, sniedzot sirdsmieru vēja un jūras šalkās…
 
Vasaras Saulgrieži, Līgo un Jāņi – tas ir īstais laiks sakārtot prātu, dziedināt dvēseli, spēcināt miesu. Lai mums izdodas!
 
Visus LNS biedrus svētkos sveic: Latvijas Nedzirdīgo savienības valde

Photo

LTV seriāls «Māja pie ezera» - ar subtitriem no 28.jūnija

22.06.2016

No 28. jūnija LTV 1 otrdienu vakaros plkst. 21:10 ar subtitriem pārraidīs seriālu «Māja pie ezera», kas savu pirmizrādi piedzīvoja pērnajā rudenī.

Photo

Latvijas Televīzijas īpašais piedāvājums Līgo un Jāņu dienā

20.06.2016

Vasaras saulgriežu laikā Latvijas Televīzija sarūpējusi īpašu svētku programmu skatītājiem ar dzirdes traucējumiem, pārraidot speciāli sagatavotas filmas un teātra izrādi ar subtitriem. Tie būs skatāmi LTV 1, LTV 7 un interneta vietnē www.ltv.lv.

Photo

Notiks nedzirdīgo maģijas meistaru pasaules festivāls Lietuvā

20.06.2016

LNS saņēmusi ziņu no Panevēžas Kultūras centra par 16.Pasaules nedzirdīgo maģijas meistaru festivālu Lietuvā, Panevēžā 2016. gada 4. – 11. septembrī.

Photo

Saeimā diskutē par darba tirgus pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti (foto, video)

17.06.2016

Saeimā 17.jūnijā notika starptautiska konference par personu ar invaliditāti rehabilitācijas un nodarbināmības iespējām un izaicinājumiem Latvijā un Eiropā. Tajā piedalījās un prezentāciju par nedzirdīgo cilvēku nodarbinātību sniedza arī LNS prezidents Edgars Vorslovs. LR Saeimas mājaslapa vēstī par konferences norisi!

Photo
Photo

Alsviķu skolai/struktūrvienībai – 25

16.06.2016

Ar skaistu svētku koncertu, Labo vārdu stundu, kavēšanos atmiņās, saistošām radošajām aktivitātēm un amatu darbnīcām muižas pagalmā Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālā struktūrvienība 27. maijā atzīmēja savu 25. jubileju. Tā vienlaikus bija arī skolas audzēkņu salidojuma diena.

Photo

Pirmoreiz! ANO Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām (CRPD) Komitejā ievēlēts nedzirdīgs pārstāvis

15.06.2016

No 14. līdz16. jūnijam Ņujorkā (ASV) notiek ANO Konvencijas par invalīdu tiesībām dalībvalstu konferences 9. sesija. 2016. gada 31. decembrī beidzas pilnvaru termiņš Konvencijas par invalīdu tiesībām 9 uzraudzības Komitejas locekļiem.

Photo

Fotokonkursa 4. kārtas rezultāti

14.06.2016

Noslēgusies mūsu fotokonkursa 4. kārta “Pasākumi LNS biedrībās”, kurā savas fotogrāfijas iesūtīja 19 dalībnieki: Baiba Bicēna, Jānis Immurs, Margarita Gārne, Sandris Liepiņš, Juris Ozoliņš, Svetlana Gārne, Gundega Paņko, Sindijs Bļinovs, Maruta Grenevica, Genovefa Ņevjadomska, Santa Strauja, Andris Keders, Inguna Čauna, Ilona Fomina, Inese Geduša, Mārīte Sarkane, Jānis Ikaunieks, Karmena Ikauniece, Jānis Skudra. Kā redzams, arī šajā konkursā, tāpat kā visā LNS, valda sieviešu hegemonija (hegemonija nozīmē pārsvaru, to, ka kāda daļa valda pār citiem), jo no 19 autoriem 12 ir sievietes.

Photo

Mūsu jaunieši teātra izrāžu festivālā ieguvuši Labākās izrādes titulu

13.06.2016

No 2. līdz 4. jūnijam Liepājā koncertzālē “Lielais dzintars” notika piektais Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “Spēlēsim te-ātri” – labāko kolektīvu parāde.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas