Search form

Jaunumi

Photo

LNS sievietes ceļā uz dzimumu vienlīdzību (video)

27.03.2019

Pirmoreiz 8. martā tik ciešā kopsadarbībā ar LNS atbalstu notika Rīgas biedrības un Jauniešu centra organizētais interesantais pasākums “Sieviešu dienā ceļā uz dzimumu vienlīdzību”. Norisē netradicionāls, saturiski ļoti bagāts un neparasts.

Photo

Biedrībās notiek atskaites un pārvēlēšanu sapulces

25.03.2019

Paldies visiem Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) Kurzemes reģionālo biedrību – Ventspils, Kuldīgas un Liepājas biedriem par aktivitāti. Biedrību atskaites un pārvēlēšanu sapulces 23. un 24. martā noritēja veiksmīgi, un jaunievēlētās valdes gatavas nākamajam 2 divu gadu darba posmam. Paldies Kuldīgas, Ventspils un Liepājas RB valdei par paveikto darbu un veiksmi visām jaunievēlētajām valdēm!

Photo

LNS sociālā darbiniece saņem gada balvu! (video)

22.03.2019

Šodien, 22. martā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika Labklājības ministrijas organizēta konference “Resursi sociālajā darbā”.

Photo

Jaunums! Laikraksts “Kopsolī” zīmju valodā (video)

20.03.2019

Šogad avīzei “Kopsolī” jau 65 pastāvēšanas gadi. Un vēl, šogad janvārī avīzei jau ir 1100. numurs. Visos numuros ir iekļauti bagātīgi vēstures materiāli par LNS dzīvi. Tieši šogad no “Kopsolī” rakstiem sākam piedāvāt īsu informāciju zīmju valodā. Turpmāk video būs ievietots LNS mājaslapas sadaļā “Video “Kopsolī” (meklējiet šādā secībā: “Jaunumi” – “Laikraksts “Kopsolī”” – “Video “Kopsolī””). Atgādinām, ka katrs LNS biedrs saņem Kopsolī reizi mēnesī savā e pastā. Ja nesaņemat, lūdzu pie savas biedrības vadītājas pārbaudiet, vai jūsu pasta adrese ir pareiza.

Photo
Photo

Nedzirdīgo savienībā viesojās Saeimas deputāte Anda Čakša

13.03.2019

11.martā LNS viesojās Saeimas deputāte, Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja biedre Anda Čakša un Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars un LZP biroja vadītāja Līga Bulmeistere .

Photo

Apstiprināts plāns pieejamas vides veidošanai Latvijā 2019. - 2021. gadā

13.03.2019

Vides pieejamība sevī ietver daudz vairāk nekā tikai fizisku šķēršļu likvidēšanu – tā cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem sniedz iespēju sazināties ar cilvēkiem, nodrošina pieeju ikdienai, darbam un arī dzīvībai nepieciešamiem pakalpojumiem. Jo pieejamāka vide, jo lielāka iespēja cilvēkam būt patstāvīgam, neatkarīgam un kvalitatīvi pavadīt laiku ārpus mājas.

Photo

Pirmo reizi SEB mobilā filiāle LNS!

06.03.2019

LNS pārvaldes ēkā, 2. stāvā 5. martā nedzirdīgajiem biedriem SEB banka piedāvāja individuālu konsultāciju uz vietas. Tika nodrošināts zīmju valodas tulks.

Photo

Daudzsēriju filma “Sarkanais mežs” – ar subtitriem interneta vietnē

05.03.2019

2.martā LTV 1 sāka demonstrēt jauno, Latvijā tapušo vēsturisko seriālu “Sarkanais mežs”. Tas turpmāk būs skatāms sestdienu vakaros plkst. 21 : 25 LTV1 ēterā. Vienlaikus ar tā demonstrēšanu ēterā ir plānots konkrēto sēriju ar sagatavotajiem subtitriem ievietot LTV interneta vietnē www.lsm.lv sadaļā “Nedzirdīgajiem”.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas