Search form

Jaunumi

Photo

Nedzirdīgo nedēļas notikumi

30.09.2019

No 23. līdz 28. septembrim risinājās Starptautiskā nedzirdīgo nedēļa. Tās ietvaros LNS noorganizēja daudzus un dažādus pasākumus. Visu nedēļu LNS muzejā Rītausmā tika rīkotas atvērto durvju dienas. Muzejs bija atvērts darba dienās no pl. 10 līdz 17, bet 28. septembrī no pl. 10 līdz 20.

Photo

Liepājas pašvaldības mājaslapā publicēs video ziņas zīmju valodā

26.09.2019

Lai sniegtu svarīgāko informāciju par norisēm Liepājā plašākam iedzīvotāju lokam, Liepājas pašvaldība ar Latvijas Nedzirdīgo savienību apaļā galda diskusijā vienojās pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv veidot un publicēt video ziņas latviešu zīmju valodā.

Photo

Daugavpils pašvaldība parakstīja nodomu protokolu par sadarbību ar biedrību “Latvijas Nedzirdīgo savienība”

26.09.2019

Daugavpils pilsētas pašvaldības pārstāvji 5.septembrī Rēzeknē piedalījās biedrības “Latvijas Nedzirdīgo savienība” organizētajā apaļā galda diskusijā par sadarbību informācijas pieejamības jomā vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem cilvēkiem projekta “LNS darbības stiprināšana cilvēktiesību ievērošanas jomā” ietvaros.

Photo
Photo

Iznācis Kopsolī 9. numurs

20.09.2019

Varbūt mazliet savādāka nekā parasti ir tā pirmā – titullapa, kura ziņo par galveno notikumu septembrī – par Nedzirdīgo dienai veltītiem pasākumiem vairāku dienu garumā. To patiešām ir daudz un dažādi, atliek tikai izvēlēties un piedalīties.

Photo
Photo
Photo

Lietuviešiem patīk LNS

06.09.2019

Pie mums LNS, Rehabilitācijas centrā un Surdocentrā, 6. septembrī pieredzes apmaiņā bija ieradusies grupa no Lietuvas Nedzirdīgo biedrības ar tās prezidentu Ķēstuti Vaišnoru priekšgalā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas