Search form

Jaunumi

LNS 2020. gada noslēguma pasākums

28.12.2020

Aicinām noskatīties LNS 2020. gada noslēguma svētku pasākumu “LNS simtam pāri”. Covid – 19 ieviesa būtiskas izmaiņas arī LNS dzīvē, un svētku pasākums nevarēja notikt klātienē, tāpēc piedāvājam gada nogales pasākumu e-vidē.

Šajā pasākumā atskatīsimies uz paveikto 2020.gadā, pasniegsim LNS Gada balvas 12 dažādās nominācijās un izbaudīsim amatiermākslinieku priekšnesumus.Photo

Valsts prezidenta un Ministru prezidenta uzrunas gadumijā – ar subtitriem LTV 7

27.12.2020

31.decembrī LTV 7 pārraidīs valsts augstāko amatpersonu uzrunas gadumijā ar subtitriem. 

Plkst. 23 : 49 plānota Latvijas Republikas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa uzruna gadumijā 
( ar subtitriem). 
Plkst. 23 : 55 varēs noskatīties 
Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita uzrunu gadumijā ( ar subtitriem).

Photo

Izrāde par mīlestību nedzirdīgās un dzirdīgā starpā

23.12.2020

Šodien, 23. decembrī, pazīstamajam dzejniekam, māksliniekam un kultūras darbiniekam Antonam Kūkojam apritētu 80 gadi. Godinot viņu, Ludzas mākslas skola, tās draugi un biedrības “Teātris azotē” komanda atkārtoti izdod A. Kūkoja dzejas grāmatu “Mīlesteiba – Lelais Līpu kolns” latgaliešu valodā. Grāmatas formāts ir pieejams gandrīz visiem: klāt ir pievienoti dzejoļi Braila rakstā (neredzīgajiem) un video ieraksts ar dzejas izrādi "Pa mīlesteibu brīnūt, kuojis nasaļ" (latviski “Pa mīlestību brienot, kājas nesalst”) zīmju valodā ar subtitriem latgaliešu valodā.

Photo

Šī gada pēdējais laikraksta “Kopsolī” numurs ceļā pie jums!

18.12.2020

2020. gada decembra numurā lasiet: 

LNS prezidentes Sandras Gerenovskas un LNS biedrību vadītāju vērtējums par aizvadīto gadu. 

Kādi ir Ziemassvētki nedzirdīgo pasaulē, par to saruna ar Liepājas RB biedri, 3 bērnu māmiņu Sarmīti Valdmani. 

Pieejamības rubrikā uzzināsiet, vai un kurās ārstniecības iestādēs var pierakstīties elektroniski.

Photo

Mūžībā devies LNS Liepājas RB Goda biedrs Juris Spēkainis – Spēkais

09.12.2020

Mūžībā devies LNS Liepājas RB Goda biedrs Juris Spēkainis – Spēkais (1938 –2020). Visā mūža garumā Juris ar savu stāju, darbu un attieksmi ir izpelnījies dziļu cieņu gan nedzirdīgo, gan dzirdīgo sabiedrībā. Darba kolektīvos Juris iemantoja lielu cieņu.

Photo

Tiesībsarga ikgadēja konference "Kādēļ ir grūti uzticēties valdības viedoklim un lēmumiem krīzes situācijā? (video ar tulkojumu)

09.12.2020

9. decembrī tiesībsargs aicināja ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties un sekot līdzi Tiesībsarga ikgadējai konferencei – “Kādēļ ir grūti uzticēties valdības viedoklim un lēmumiem krīzes situācijā?”
Tiesībsargs rīko konferenci par aktuāliem cilvēktiesību jautājumiem katru gadu Starptautiskās cilvēktiesību dienas ietvaros.
Konferenci ar tulkojumu zīmju valodā var noskatīties šeit: https://www.facebook.com/watch/live/?v=433350327660830&ref=watch_permalink

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas