Search form

Jaunumi

Photo

Iznācis laikraksta "Kopsolī" jūnija/jūlija numurs

26.06.2020

Ir nācis klajā kārtējais laikraksta "Kopsolī" numurs. Kā vienmēr laikraksts raksta par tēmām, kuras var interesēt ikvienu, kurš saistīts ar Nedzirdīgo savienību un nedzirdīgiem cilvēkiem.

LNS reģionālo biedrību, grupu un kolektīvu vēlējumi LNS 100. jubilejā!

19.06.2020

Šajā īpašajā gadā, kad LNS atzīmē savu 100. jubileju, sirsnīgus sveicienus un laba vēlējumus savai organizācijai sūta LNS reģionālās biedrības

 

Photo

Nedzirdīgā zvejnieka Laimoņa Veidemaņa veidoto kuģu modeļu izstāde Saulkrastos

19.06.2020

 No 17. jūnija līdz 31. augustam Saulkrastu kultūras centrā Rojas nedzirdīgā zvejnieka – meistara Laimoņa Veidemaņa veidoto kuģu modeļu izstāde “Burinieka sapnis”.

Photo

Informācija zīmju valodā Saeimas mājaslapā

 Lai padarītu pieejamu informāciju nedzirdīgiem cilvēkiem – zīmju valodas lietotājiem, Saeima ir sagatavojusi 4 video klipus.  Zīmju valodā sagatavotajos videomateriālos, kuriem ir pievienoti arī subtitri, varam uzzināt par demokrātiju, likumdevēja darbu un vēsturi!

 

Photo

Sarunu festivāls LAMPA šogad norisināsies 2. – 5. septembrī, galvenokārt tiešsaistes vidē, nevis klātienē.

15.06.2020

Sarunu festivāls LAMPA šogad norisināsies 2. – 5. septembrī, galvenokārt tiešsaistes vidē, nevis klātienē. Tā organizētāji nav aizmirsuši par veiksmīgi iesākto atvērtību arī nedzirdīgo auditorijai.

Photo

LNS simtgades grāmatas atvēršanas svētki

02.06.2020

Siltā un saulainā dienā LNS ēkā Elvīras ielā 19 uz nepacietīgi gaidītās LNS simtgades grāmatas “Laika zīmes” atvēršanas svētkiem sapulcējās LNS dome. Jāpiebilst, ka šajā dienā notika arī domes sēde.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas